Karel Häring
20. července 2009 • 17:19

Slávista Trapp míří do Sparty!

Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou Liberec - Mountfield HK: Stránský se porval s Cibulskisem, souboj skončil remízou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tohle je překvapení! Pražští rivalové Sparta a Slavia si mezi sebou vymění hráče! Na Letnou míří záložník Petr Trapp. Ve Spartě bude hostovat, zatím není jisté, jestli na půl roku, nebo na celou sezonu.„Oba kluby jednají o smlouvě, řeší se, jestli to bude na půlroční hostování, což preferuje Slavia, nebo na rok,“ potvrdil Sportu Ondrej Chovanec, hráčův manažer. „Je to blízko dohodě,“ dodal.

Sparta shání defenzivního záložníka, protože na start nové sezony má k dispozici pouze Luboše Huška.

Jiří Kladrubský je dlouhodobě zraněný a Juraj Kucka, který by na tomto místě mohl také zaskočit, zůstává mimo hru déle, než se původně očekávalo. „Šéftrenér Sparty (Jozef Chovanec) má o něj velký zájem,“ uvedl agent.

Trapp přišel do Slavie v průběhu zimní přestávky, vinou zranění ale nastoupil na jaře jen šestkrát. A protože si trenér Karel Jarolím přivedl v létě tuniského reprezentanta Hocina Ragueda, nezbylo by na něj místo.

Červenobílí chtěli bývalého hráče Plzně nejprve prodat, ale podle informací Sportu se Sparta zajímala pouze o hostování.

Trapp už je slávistou.
Trapp už je slávistou.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, Trapp, Slavia, Sparta
 Klasická verze
Mobilní verze