Jarolím ve Slavii skončil, tým povede Petrouš | iSport.cz
29. září 2010 • 13:36

Jarolím ve Slavii skončil, tým povede Petrouš

Autor: ,
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vedení Slavie rezignaci trenéra Karla Jarolíma sice nepřijalo, ovšem lodivod "sešívaných" se přeci jen rozhodl v Edenu skončit. Oznámil to dnes hráčům v kabině. V pátečním utkání s Plzní mužstvo povede dosavadní asistent Michal Petrouš."Přestože vedení klubu o víkendu odmítlo rezignaci Karla Jarolíma, trenér se ve středu rozhodl ve své funkci skončit," potvrdil mluvčí Ondřej Zlámal.

Michal Petrouš převezme Slavii po odcházejícím Karlu JarolímoviMichal Petrouš převezme Slavii po odcházejícím Karlu Jarolímovi

Informaci, že Jarolímův konec ve Slavii je definitivní, přinesl jako první portál iSport.cz.

Své rozhodnutí oznámil i svým svěřencům, které už v posledním tréninku nevedl.

K setrvání Jarolíma nepřesvědčil ani šéf Tomáš Rosen, který nad ním držel ochrannou ruku a v květnu bojoval za jeho návrat.

"Odůvodnil tím, že na svém odchodu trvá, protože mediální tlak na jeho osobu narušuje pracovní klima v týmu a neumožňuje jeho plné soustředění na přípravu na utkání,“ podotkl Zlámal.

Kdo Jarolíma nahradí?

"Funkci hlavního trenéra přebírá do konce podzimu Michal Petrouš, povede čtvrteční předzápasový trénink," uvedl Zlámal.

Nouzovým řešením se jevil také František Cipro, ale ten již neměl o krátkodobý úvazek zájem.

Jakub DovalilJakub Dovalil

Petrouš povede Slavii pouze pár měsíců, protože pak chce klub údajně zahájit jednání s Jakubem Dovalilem, který momentálně bojuje s reprezentační jednadvacítkou o postup na ME.

"Já se tím teď nezabývám," odvětil Dovalil, ale příchod do Slavie nepopřel.

Rovněž se v souvislosti se Slavií mluví také o Dušanu Uhrinovi mladším či Petru Radovi, kteří jsou momentálně bez angažmá.

Chcete mít sportovní informace jako první? Objednejte si SMS a MMS zpravodajství iSport.cz »

Karel Jarolím při derby Slavia - Sparta
Karel Jarolím při derby Slavia - Sparta

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud