18. července 2014 • 14:40

Messiho hodnota klesá, frčí James. Jak MS změnilo ceny TOP 25 hráčů?

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Euforie i zklamání! Jak prožíval Záhřeb finále MS? Podívejte se na exkluzivní záběry Euforie i zklamání! Jak prožíval Záhřeb finále MS? Podívejte se na exkluzivní záběry
DEBATA SPORTU: Proč Francouzi vyhráli MS? Skvělá generace a nejlepší kádr DEBATA SPORTU: Proč Francouzi vyhráli MS? Skvělá generace a nejlepší kádr
VŠECHNA VIDEA ZDE

FOTO | Fotbalové mistrovství světa pokaždé zahýbá přestupovým trhem. Razantně. Šampionát v Brazílii není výjimkou. Vystřelil vzhůru řadu mladých hvězd, které se hlásí o místo mezi absolutní elitou. Brazilská firma Pluri Consultoria, která se zaobírá sportovním byznysem, sestavila žebříček padesáti nejhodnotnějších fotbalistů planety. V galerii iSport.cz nabízíme přehled nejdražších 25 hráčů.Zatímco cena dvou nejlepších fotbalistů světa, Cristiana Ronalda a Lionela Messiho, šla mírně dolů, razantně se zvýšila hodnota jiných hráčů. Těch, co na mundialu v Brazílii patřili k největším hvězdám.

Nejvíc vylétla cena mladíků, kteří táhli své vesměs úspěšné reprezentační výběry. James Rodriguez, Toni Kroos, Juan Cuadrado, Andre Schürrle a Paul Pogba. To jsou ti, o které je mezi klubovými manažery obrovský zájem.

V GALERII se podívejte na TOP 25 hráčů z MS, jejichž cena je na fotbalovém trhu po světovém šampionátu nejvyšší.

1. Lionel MESSI (útočník, 27 let, Argentina, Barcelona). Hodnota po MS: 135,2 mil. eur. Hodnota před MS: 137,6 mil. eur. Rozdíl: -2%.
1. Lionel MESSI (útočník, 27 let, Argentina, Barcelona). Hodnota po MS:   135,2 mil. eur. Hodnota před MS: 137,6 mil. eur. Rozdíl: -2%.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Finále (neděle 15. července, 17:00)
Francie - Chorvatsko (ONLINE zde »)

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Výsledky semifinále MS:
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Výsledky čtvrtfinále MS:
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty
Klasická verze
Mobilní verze