ZNÁMKOVÁNÍ: Němci jako parta premiantů. Kdo zářil, kdo zklamal? | iSport.cz
Pavel Kalouš
15. července 2014 • 18:35

ZNÁMKOVÁNÍ: Němci jako parta premiantů. Kdo zářil, kdo zklamal?

TOP VIDEA
Český tým je v semifinále! Jsem hrdý, zasloužili jsme si to, radoval se Říha Český tým je v semifinále! Jsem hrdý, zasloužili jsme si to, radoval se Říha
LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka? LIGA NARUBY: trefa do srdce Tribuny Sever, komentoval Kanga Frýdka?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neuer, Lahm, Schweinsteiger, Müller. Najít nejlepší hráče Německa není těžký úkol, jenže výběr kouče Joachima Löwa se celkově blíží k partě premiantů. Deník Sport ohodnotil čerstvé mistry světa a tady je výsledek, hned šest jich dostalo čistou jedničku. Proč zářili Neuer a spol., a kdo naopak zklamal?Končí doba španělská, nastává doba německá. Výběr Joachima Löwa se topí v euforii, po 24 letech vrátil hrdé zemi titul světových šampionů. Celý tým působil jako skvěle sehraný orchestr, který neměl slabá místa.

Skvělé kolektivní představení, které partu okolo Phillipa Lahma vyneslo až na fotbalový olymp, se odráží i v hodnocení jednotlivých hráčů. Ve velké GALERII se podívejte, jak viděl výkony nových světových šampionů deník Sport.

Bastian Schweinsteiger
Bastian Schweinsteiger

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud