22. června 2016 • 14:38

Otázka na Ronalda?! Hvězda bez gólu hodila mikrofon do vody

Autor:
TOP VIDEA
SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání SESTŘIH: Bayern Mnichov - Brémy 4:2. Favorit skolil Pavlenkův tým až v závěru utkání
Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo Sáblíková po bronzu: Uspěchávala jsem to, ke konci se mi to trošku vymstilo
VŠECHNA VIDEA ZDE

Není v dobrém rozpoložení. Hvězdný Portugalec Cristiano Ronaldo je na EURO pod obrovským tlakem a zdá se dost frustrovaný. Naposledy to ukázal po tréninku při cestě na hotel. Schytal to portugalský reportér, kterému Ronaldo zahodil mikrofon.Ronaldo je zatím na EURO bez gólu a jeho Portugalsko bez výhry. Hvězdný forvard Realu Madrid si navíc nezískal fanoušky na svou stranu, když po remíze s Islandem svého soupeře kritizoval. Proti Rakousku zase nedal v závěru penaltu.

Když se tak před posledním zápasem základní skupiny s Maďarskem reportér portugalské televize Ronalda zeptal, zda je připravený, odpověď nedostal. A navíc se mu už nevrátil ani jeho mikrofon. Fotbalista ho totiž vzal a hodil do jezírka.

S televizním kanálem CMTV ovšem nemá Ronaldo dlouhodobě dobré vztahy. Stanice pravidelně zveřejňuje citlivé informace z jeho soukromí a zaměřuje se i na jeho rodinu. Na otázky reportéra CMTV odmítl hvězdný hráč odpovědět už na jedné z pozápasových tiskových konferencí v roce 2014.

Trenér Portugalska Fernando Santos ale svého svěřence bránil. „Po prvním zápase jste psali příběhy, že byl Ronaldo na tréninku samý úsměv a nyní zase o tom, že se nesměje,“ tvrdil zkušený kouč.

„Jsem přesvědčený, že se přes všechno dostane a vydá ze sebe to nejlepší. Vždy dokázal, že co umí nejlépe, je střílení gólů, a jsem si jistý, že pro to udělá všechno,“ pokračoval Santos.

Toho zároveň neznervózňoval ani fakt, že Ronaldo nedal na velkých turnajích gól už z 36 přímých kopů v řadě. „Postará se o přímé kopy a penalty. Portugalci Ronalda milují,“ ujistil na závěr portugalský kouč.

K tomu, aby mělo Portugalsko jistotu postupu do osmifinále, musí ovšem porazit zatím první Maďarsko. A tým potřebuje svého lídra.

Vše k EURO ve Francii sledujte ZDE>>

Skupina F

Z V R P Skóre B
1.  Maďarsko 3 1 2 0 6:4 5
2.  Island 3 1 2 0 4:3 5
3.  Portugalsko 3 0 3 0 4:4 3
4.  Rakousko 3 0 1 2 1:4 1

Postupový klíč na EURO: Co rozhoduje o pořadí ve skupině? Čtěte ZDE »

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze