ČTK, iSport.cz
MS fotbal 2018
Začít diskusi (0)

Další přípravné zápasy před světovým šampionátem v Rusku se hrály ve středu. Kromě Nigérie, která prohrála s Českem, se do akce dostaly i tři další týmy, které se na turnaji objeví. V zajímavém utkání si v Bruselu poradila domácí Belgie s Egyptem hladce 3:0. Turnajový debutant z Panamy prohrál v Norsku 0:1.

Belgičané nastoupili v téměř nejsilnější základní jedenáctce, jakou mohou postavit. A bylo to znát. V prvním poločase si vytvořili několik slibných šancí, z nichž dvě dokázali využít. Nejdříve se v 27. minutě prosadil útočník Romelu Lukaku, který dorazil střelu Edena Hazarda. O deset minut později se trefil i sám belgický kapitán Hazard po perfektní akci Yannicka Carrasca.

Po prostřídání už Belgičané ve druhé půli tolik nehrozili. Tečku za zápasem dal v nastaveném čase Marouane Fellaini, který zužitkoval parádní individuální akce Michyho Batshuayiho.

Přípravná utkání před MS:

Brusel: Belgie - Egypt 3:0 (2:0)
Branky:
27. Lukaku, 38. E. Hazard, 90.+2 Fellaini.

Oslo: Norsko - Panama 1:0 (1:0)
Branka: 4. King.

Další přípravná utkání:

Brest: Bělorusko - Maďarsko 1:1 (1:1)
Branky: 25. Saroka - 26. R. Varga.

Začít diskuzi

Doporučujeme

Články z jiných titulů