ANKETA: Vyberte tři nejlepší české fotbalisty proti Norsku | iSport.cz
5. března 2014 • 20:36

ANKETA: Vyberte tři nejlepší české fotbalisty proti Norsku

Autor: iSport.cz
RUDEJ FANDA: Konec vlhkých snů Sparty o 2. místě. Proč u nás není Sivok? RUDEJ FANDA: Konec vlhkých snů Sparty o 2. místě. Proč u nás není Sivok?
SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner SESTŘIH LM: Tottenham - Lipsko 0:1. Schick zahodil šance, rozhodl Werner

Čeští fotbalisté remizovali v prvním zápase pod vedením nového kouče Pavla Vrby s Norskem 2:2. Vyrovnávací gól přitom hostující tým vstřelil až v úplném závěru. Kteří čeští hráči se vám v tomto utkání nejvíce líbili? Vyberte tři nejlepší a dejte jim v anketě portálu iSport.cz svůj hlas.

Hlasování skončilo

V této anketě jste mohli hlasovat od 5. března 2014 20:00 do 6. března 201418:00

Hráči (vybírejte 3)

Petr Čech burcuje spoluhráče. Česká brankářská jednička v 88. minutě nezabránil vyrovnání v utkání Česka s Norskem

Témata:  sport, fotbal, anketa, Česko, Norsko