21. října 2017 • 18:36

Další Vydrův zápis! Za Derby skóroval podruhé za sebou

0
SESTŘIH: Everton - Liverpool 2:0. Překvapení v Merseyside derby, Reds se vzdaluje titul
SESTŘIH: Toronto - Boston 2:4. Bruins znovu vedou, Pastrňák asistoval

Český útočník Matěj Vydra skóroval za fotbalisty Derby County v druhém zápase po sobě. Gólem z penalty posunul tým k výhře 2:0 nad Sheffieldem Wednesday. Derby bodovalo popáté v řadě a posunulo se na osmé místo tabulky. V nominaci poraženého týmu chyběl obránce Daniel Pudil.

Už ve čtvrté minutě fauloval Vydru ve vápně Glenn Loovens. Bývalý hráč Watfordu či Udine nařízenou penaltu proměnil a vstřelil šestý gól v sezoně. Domácí měli další šance na pojištění výhry, definitivně ale rozhodl až čtyři minuty před koncem Bradley Johnson, který v 78. minutě nahradil právě dvacetinásobného reprezentanta Vydru.

Stoper John Terry vstřelil na stadionu Villa Park první gól od dubna 2003, kdy zde skóroval v dresu Chelsea. Tentokrát pomohl Aston Ville úvodní trefou k výhře 2:1 nad Fulhamem, za který celý zápas odehrál Tomáš Kalas.

0

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.