Premier League | Chelsea nejspíš posílí Arnautovic | iSport.cz
26. května 2009 • 08:41

Chelsea nejspíš posílí Arnautovic

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Marko Arnautovic
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Pardubice mohou obrat i Baník. Vyplatí se vsadit na střelce Sparty
Liberec - Pardubice: Zacharčukův nedůraz dokázal potrestat Gríger, 3:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

AKTUALIZOVÁNO - Fotbalisté Chelsea jsou blízko zisku své první posily na příští sezonu. Podle nizozemského deníku AD se londýnský celek dohodl na přestupu s rakouským reprezentačním útočníkem Markem Arnautovicem.Ještě však musí získat souhlas jeho současného zaměstnavatele Twente Enschede, který za svou hvězdu požaduje 15 milionů eur, zatímco Chelsea nabízí o tři miliony méně. Vedení nizozemského týmu dnes zájem Chelsea potvrdilo.

Dvacetiletý Arnautovic v juniorském věku prošel oběma vídeňskými celky Austrií i Rapidem, než v roce 2006 zamířil do Twente. Zde se brzy prosadil do prvního týmu a stal se útočnou oporou. V letošní sezoně se 12 góly podílel na konečné druhé příčce svého týmu. Na podzim minulého roku se probojoval i do rakouské reprezentace, kam ho poprvé pozval český kouč Karel Brückner.

V minulých týdnech se o technického útočníka, který se pohybuje především v křídelních prostorech, výrazně zajímal také italský mistr Inter Milán. "Jednáme s Interem, Chelsea a dalšími kluby," uvedl předseda Twente Joop Munsterman nizozemskému magazínu Voetbal International. "Pokud takové kluby dají konkrétní nabídku, bude Twente pro Arnautovice příliš malé," dodal.

Chelsea má v boji o Arnautovice oproti Interu výhodu v tom, že v Twente má na hostování obránce Slobodana Rajkoviče, jehož stálé setrvání může nabídnout v rámci přestupu rakouského mladíka.

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud