Premier League | Manchester uklidil Rooneyho do USA | iSport.cz
5. listopadu 2010 • 19:04

Manchester uklidil Rooneyho do USA

Autor: ČTK
Wayne Rooney je ve Spojených státech
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík MOMENTY VÍKENDU: Klusáček začal výhrou, Drobného návrat do ligy a jubilant Krmenčík
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Anglický fotbalista Wayne Rooney stráví příští týden v USA, kam ho poslal jeho klub Manchester United. Chce tak dostat svou hvězdu z dosahu britských médií, aby měl Rooney možnost se psychicky srovnat s tlakem, který na něj v uplynulých týdnech byl kvůli nevěře, dohadům o nové smlouvě a zdravotním problémům."Odlétá v sobotu a vrátí se až za týden," potvrdil asistent trenéra v Manchesteru Mike Phelan. "Klub i Wayne měli zájem na tom, aby změnil prostředí.

V poslední době kolem něho bylo mnoho pozornosti. Chceme mu proto dát co největší šanci dát se dohromady, aby se vrátil v co nejlepší formě," dodal.

Rooney, který si léčí poraněný kotník, tak určitě přijde o sobotní zápas s Wolverhaptonem a středeční derby s Manchesterem City. Po reprezentační pauze by však již měl být připraven za Manchester nastoupit.

Témata:  sport, fotbal, rooney, usa
 
9. kolo
Články odjinud


Články odjinud