Odvolaný Vrba: Nabídka ze Slovenska? Chci se ohradit. Starý snad nejsem | iSport.cz
Jonáš Bartoš
29. října 2020 • 04:50

Odvolaný Vrba: Nabídka ze Slovenska? Chci se ohradit. Starý snad nejsem

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ronaldo, Messi i prezident Argentiny. Svět se loučí s hvězdným Maradonou
Pět největších momentů Maradonovy kariéry: Sólo století, Boží ruka i dopingová aféra
VŠECHNA VIDEA ZDE

V úterý v podvečer přistál na Letišti Václava Havla. Přivítal se s manželkou a těšil se na pár dní odpočinku. Bulharská mise Pavla Vrby skončila předčasně po deseti měsících, vedení Ludogorce Razgradu se rozhodlo pokračovat s jiným trenérem. Český kouč se vrátil do Prahy smířený se svým odvoláním, ačkoliv ho mrzí, že s týmem nemůže pokračovat ve skupině Evropské ligy, kam prošel po neúspěšném snažení v kvalifikaci o Ligu mistrů. „V momentě, kdy nehrají Champions League, jsou majitelé zklamaní,“ přiznává. V rozhovoru pro iSport Premium mimo jiné řekl, jak vidí svoji další profesní budoucnost.Už jste si v hlavě srovnal, proč vaše angažmá v Bulharsku skončilo předčasně?
„V klubu panovalo zklamání, že se nepostoupilo do Ligy mistrů. V lize jsme byli druzí a měli jsme zápas k dobru, postoupili jsme do skupiny Evropské ligy. V klubu se ale rozhodli, že udělají změnu. Stejně, jako to často dělali v minulosti. Je to jejich volba a já to respektuji.“

V bulharských médiích se objevil i titulek – ‚Ludogorec a zahraniční kouč – mise nemožná‘. Opravdu jsou majitelé s trenéry tolik netrpěliví?
„Oni mají ty nejvyšší ambice. V momentě, kdy nehrají Champions League, jsou zklamaní a hledají další 

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud