19. března 2010 • 11:09

Valencia, Sevilla... Všichni chtějí Necida!

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Českého útočníka Tomáše Necida zjevně čeká divoké léto. Po fantastickém týdnu, ve kterém pomohl CSKA Moskva přejít do čtvrtfinále Ligy mistrů, přitahuje zájem několika velkoklubů. Tak například: Valencia, Sevilla…Je paradoxní, že o dvacetiletého Necida projevila zájem právě Sevilla, kterou před několika dny fantastickým gólem poslal v milionářské soutěži do kolen.

Tomáš Necid slaví brankuTomáš Necid slaví branku

„Toho mladíka chtějí získat už v létě,“ informovalo španělské rádio Cadena Ser.

Necid však svými bravurními výkony, které v dresu CSKA podává, zaujal více klubů. Mluví se také o Villarrealu či Valencii, která situaci kolem českého útočníka monitoruje.

Dle toho lze odtušit, že Necidovo budoucí angažmá bude na Pyrenejském poloostrově, přestože se v jednu chvíli spekulovalo o jeho případném transferu do italské Serie A.

Otázkou však je, kolik si moskevský klub za reprezentanta naúčtuje.

Jenom pražské Slavii zaplatil za Necida v létě 2008 přes 100 milionů korun a podepsal s ním pětiletou smlouvu.

Talentovaný útočník je v současné době v CSKA útočníkem číslo jedna. Navíc v sobě skrývá nevídaný potenciál, od kterého si ruský klub slibuje bohatou budoucnost.

Tomáš Necid slaví svoji branku do sítě Sevilly.
Tomáš Necid slaví svoji branku do sítě Sevilly.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze