Kaká: Kariéru jsem neriskoval, doktor přeháněl | iSport.cz
13. srpna 2010 • 19:07

Kaká: Kariéru jsem neriskoval, doktor přeháněl

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Kaká
TOP VIDEA
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
LIGA NARUBY: Rittig se Starkou tleskali Julišovi, Guľa ordinoval tiki-taku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brazilský fotbalista Kaká relativizoval tvrzení svého operatéra, že startem na mistrovství světa riskoval kariéru. Záložník Realu Madrid, jenž se minulý týden podrobil artroskopické operaci levého kolena, uvedl, že doktor Marc Martens přeháněl."Martens je velký odborník, ale tímhle vyvolal zbytečný poplach, hodně přeháněl," řekl Kaká dnešnímu vydání španělského listu Marca.


Robinho, Fabiano a Kaká mají důvod slavit.Robinho, Fabiano a Kaká mají důvod slavit.Foto ČTK
Nejlepší fotbalista světa za rok 2007 potvrdil Martensův výrok, že prohrané čtvrtfinále MS proti Nizozemsku absolvoval v nesnesitelných bolestech, nebylo to však letos poprvé. "Hrál jsem přes bolest v hodně zápasech. A nejen v národním týmu, ale i v Realu. Nešlo přitom jen o koleno, ale i o další části mého těla," řekl osmadvacetiletý Brazilec.

Po loňském přestupu z AC Milán byla první sezona v Realu v podání Kaká zklamáním. Hodně se trápil se zraněním třísel, které mělo vliv i na koleno. Přesto se mistr světa z roku 2002 domnívá, že se může vrátit na vrchol.

"Věřím, že budu s Realem Madrid úspěšný a zase budu nejlepším na světě. I proto jsem šel na tu operaci," dodal osmasedmdesátinásobný brazilský reprezentant.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud