22. září 2010 • 23:04

Mazuchův gól Anderlechtu na výhru nestačil

0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Fotbalisté Anderlechtu Brusel v 8. kole belgické ligy jen remizovali 1:1 na půdě Lierse, když jim k výhře nestačil ani gól českého stopera Ondřeje Mazucha. Anderlecht tak po třetí remíze v sezoně zůstal druhý v tabulce, na vedoucí Genk však ztrácí už čtyři body.

Anderlecht přitom vedl od 31. minuty, kdy se prosadil Mazuch a zaznamenal první gól v sezoně. Navíc v 54. minutě přišli domácí o vyloučeného hráče a dohrávali v deseti. Ani to jim však nezabránilo v tom, aby třináct minut před koncem veterán Sonck srovnal.

Kromě Mazucha dnes žádný z českých hráčů Anderlechtu nenastoupil. Jan Lecjaks a Lukáš Mareček byli jen na lavičce, Jan Polák nebyl k utkání nominován.