Lukáš Přibyl zemřel na selhání srdce, měl vrozenou vadu | iSport.cz
Karel Häring
12. února 2012 • 18:50

Lukáš Přibyl zemřel na selhání srdce, měl vrozenou vadu

TOP VIDEA
TOP 5 hráčů anglické historie: Ani Beckham, Gerrard či Lampard. Králem je legenda United TOP 5 hráčů anglické historie: Ani Beckham, Gerrard či Lampard. Králem je legenda United
Třinec - Vítkovice: Hrubec pohotově zasáhl lapačkou Třinec - Vítkovice: Hrubec pohotově zasáhl lapačkou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lukáš Přibyl, místopředseda představenstva pražské Sparty, zemřel na selhání srdce. Deníku Sport to sdělil zdroj blízký rodině. Poslední rozloučení se zesnulým je naplánováno na pátek ve 14 hodin ve strašnickém krematoriu.„Lukáš měl vrozenou vadu srdce, která způsobila jeho úplné selhání,“ řekl Sportu zdroj blízký rodině, který si nepřál být jmenován. Třiatřicetiletý funkcionář pražské Sparty zemřel náhle ve čtvrtek, selhání prý bylo okamžité.

Oficiální výsledky pitvy budou známy zhruba až za dva týdny, ale policie už v pátek po předběžných závěrech vyloučila možnost jakéhokoliv cizího zavinění.

O tom se spekulovalo v prvních hodinách po nalezení těla v sídle letenského klubu, důvodem byly šrámy na hlavě. Ty však pravděpodobně pocházely z víkendového pobytu na horách, kde utrpěl zranění.

S příčinou úmrtí ale podle zdroje Sportu nemají nic společného, což koresponduje se slovy Jakuba Otavy, personálního ředitele a Přibylova blízkého přítele, který po pátečním návratu prvního týmu Sparty ze soustředění ve Španělsku prohlásil, že ještě v průběhu čtvrtečního dopoledne spolu komunikovali. „A ani v náznaku to nevypadalo, že by se necítil dobře.“

Fanoušci Bohemky smutní nad úmrtím Lukáše PřibylaFanoušci Bohemky smutní nad úmrtím Lukáše Přibyla

Pohřeb i pro veřejnost

Letenští, kteří v pondělí nastoupí proti Banské Bystrici ke generálce před jarním startem, uctí památku místopředsedy klubu minutou ticha, totéž se chystá na sobotní ligový duel se Slováckem.

Další podrobnosti zatím nejsou známy. Bohemians 1905, v nichž Přibyl působil jako ředitel a byl jejich celoživotním fanouškem, se budou na památku bývalého funkcionáře a kamaráda rozdávat srdíčka.

„Klokani“ zároveň zvažují podání žádosti o odložení jejich pátečního duelu s Jabloncem. Ve stejný den totiž velmi pravděpodobně proběhne od 14 hodin poslední rozloučení se zesnulým.

Termín zatím není stoprocentně potvrzený, jasno by mělo být v pondělí. Rodina už ale rozhodla, že pohřeb bude přístupný pro veřejnost.

Luky, díky... Poslední sbohem pro Lukáše Přibyla
Luky, díky... Poslední sbohem pro Lukáše Přibyla

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud