Rosický by mohl být náhradou za Nedvěda | iSport.cz
9. července 2007 • 00:00

Rosický by mohl být náhradou za Nedvěda

Autor: ČTK
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Juventus Turín se údajně připravuje na variantu, že by se Pavel Nedvěd rozhodl zakončit svou kariéru a poohlíží se po náhradě. Podle Corriere dello Sport je hlavním cílem Tomáš Rosický.Juventus Turín se údajně připravuje na variantu, že by se Pavel Nedvěd skutečně rozhodl zakončit svou bohatou fotbalovou kariéru a poohlíží se po náhradě. Italský deník Corriere dello Sport dnes na titulní stránce přinesl informaci, že nejvážnějším kandidátem je bývalý Nedvědův spoluhráč z reprezentace Tomáš Rosický, který je hlavním cílem italského klubu. Rosického manažer Pavel Paska v rozhovoru s ČTK označil tuto zprávu za nesmyslnou. Současný reprezentační kapitán Rosický se opakovaně nechal slyšet, že je spokojený v Arsenalu, kam přestoupil před rokem z Dortmundu. Již tehdy se o něj zajímal Juventus, ovšem bývalý sparťan raději zvolil angažmá v Anglii. Podle dřívějších spekulací by Nedvěda mohl v Juventusu nahradit kapitán nizozemské reprezentace a ofenzivní záložník Hamburku Rafael van der Vaart. Nedvěd měl oznámit rozhodnutí o své budoucnosti již před několika dny, ale dosud tak neučinil. Všeobecně se předpokládá, že bude po návratu Juventusu do první ligy pokračovat.

Témata: 
Články odjinud


Články odjinud