15. června 2015 • 14:45

Na Duklu ve světě nezapomínají. Juventus ji učil fotbalový byznys

Autor:
Reklama
Petr Studénka z Dukly (vlevo) a předseda Klubu přátel Josefa Masopusta Jiří Hora na akci s názvem Football Avenue
TOP VIDEA
Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs? Svátek parkuru ovládl Madrid in Motion. Jaké bylo Prague PlayOffs?
Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce Plzeň - Karviná: Procházka zakroutil nádhernou standardku za záda Berkovce
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nejen jak proniknout do finále Ligy mistrů a stát se italským fotbalovým šampionem, ale také jak využít obrovský potenciál popularity k byznysu, to všechno předávali manažeři slavného italského klubu Juventus Turín na akci s názvem Football Avenue, která se konala 11. - 12. června v Turíně. Pozvánku obdržel i Petr Studénka, obchodně-marketingový ředitel Dukly Praha.V Turíně se sešla skutečně vybraná společnost, zástupci klubů zvučných jmen a slavných historií: Juventus Turín, FC Valencia, Sampdoria Janov, Olympique Marseile, Udinese Calcio, FC Torino...

Petr Studénka s obchodním ředitelem Olympique Marseille Jeremy MinucellimPetr Studénka s obchodním ředitelem Olympique Marseille Jeremy Minucellim

Dukla Praha byla prvním českým klubem, jenž byl na tuto tradiční akci pozván. „Bylo pro mě velkou ctí,“ řekl Studénka. Společně s ním se akce zúčastnil i s předsedou Klubu přátel Josefa Masopusta Jiří Hora.

„S potěšením jsme zjistili, že Dukla Praha a především Josef Masopust zůstávají v Evropě i po dlouhém časovém odstupu velikými pojmy,“ upozornil na odkaz Zlatého míče nejlepšího fotbalisty Evropy 1962.

„Mám upřímnou radost, že se Dukla Praha pomalu, krok za krokem, vrací do evropského fotbalového podvědomí, k čemuž jistě přispělo i toto vzácné setkání,“ dodal Studénka. 

Propojení Dukly Praha a Juventusu Turín tím však nekončí, nadále ho prodlužuje Pavel Nedvěd, jenž oblékal dresy obou. 

Setkání nesloužilo jen k plácání se po zádech, co kluby v minulosti dokázaly. „Mluvilo se hodně o práci s fanoušky, propojování sociálních sítí,“ odhaluje Studénka obsah. A hlavně pomohlo k navázání cenných kontaktů.

„Například hodně jsem si porozuměl s obchodním ředitelem francouzského klubu Olympique Marseille Jeremy Minucellym,“ prozradil Studénka. Vzájemná spolupráce může mít v budoucnosti dosti pestrou podobu.  

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Nový hrací model Fantasy liga

Nejvyšší česká fotbalová soutěž nově s názvem FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci. Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin, do kterých si přenesou bodové zisky: skupina o titul (1.-6.), skupina o baráž o EL (7.-10.) a skupina o udržení (11.-16.).

SESTŘIHY všech zápasů 18. kola Fortuna ligy »

19. kolo Fortuna ligy:

Baník Ostrava - Olomouc (pá 14.12., 18:00), Teplice - Zlín (so 15.12., 15:00), Slovácko - Dukla (so 15.12., 15:00), Opava - Ml. Boleslav (so 15.12., 15:00), Bohemians - Liberec (so 15.12., 15:00), Příbram - Sparta (so 15.12., 17:00), Plzeň - Karviná (ne 16.12., 15:00), Jablonec - Slavia (po 17.12., 18:00)

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze