27. listopadu 2015 • 13:19

AC Sparta Praha vs FC Zbrojovka Brno - u SYNOT TIPu sázky bez rizika

Autor:
TOP VIDEA
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs Zákrok na Jágra? Strašné, jsme tu, abychom ho ochránili, smějí se Travelling Jagrs
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vsaďte si na atraktivní utkání, a když vám to nevyjde, vklad vám vrátíme! Teď se vám bude sázet ještě lépe, protože pouze u Synot Tipu získáte za 100 Kč sólo live sázku volný tiket v hodnotě 100 Kč na další utkání. Sázet můžete na live zápas AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno s minimálním kurzem 1,5. Živý přenos AC Sparta Praha – FC Zbrojovka Brno najdete v live sekci v pondělí 30. 11. od 19:15.

Foto 

A pokud už vyčkáváte na úvodní výkop na stadionu, nezoufejte, uznáváme také sázky podané přes naši vychytanou mobilní aplikaci. Ještě ji nemáte? Stačí vám pouze chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS a může být vaše.

Ale pozor! Tato akce je určena pouze pro členy BENEFIT klubu a platí pro první podaný a zároveň nevýherní tiket. Volný tiket v hodnotě 100 Kč vám připíšeme hned následující pracovní den.

Foto 

Tak na co ještě čekáte! Sázejte bez rizika ještě dnes!

SYNOT TIP – dostaneme vás do hry

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

Témata: Klasická verze
Mobilní verze