Premium
20. ledna 2023 • 05:00

Žalobce navrhuje tresty pro Berbra a spol. Víme, jaký postih všem hrozí

Vstoupit do diskuse
1
Video patří k placenému obsahu iSportu
Odemknout video
TOP VIDEA
Pastova show, oslavy na střeše autobusu a narvaný Staromák
Irgl rozebírá mistry. Rulíkovi dodávalo sílu… Pasta bude jezdit dál, Kaše mě překvapil
VŠECHNA VIDEA ZDE

V půlce dubna začne v Plzni soud, který skončí nejdříve v prosinci. Hlavní obviněný: Roman Berbr. Státní zástupce mu za údajné trestné činy spojené s fotbalem navrhuje nepodmíněný trest ve věznici s ostrahou a vysokou pokutu. Přesné údaje naleznete v zamčené části článku. Verdikt o vině či nevině se dozví dalších dvacet osob a klub Slavoj Vyšehrad.Zpronevěra, podplácení a pomoc k podplácení. Žalobce Jan Scholle (ten, který poslal za mříže Tomáše Řepku) se ztotožnil se závěry policejního vyšetřování, že Roman Berbr spáchal uvedené trestné činy. Navíc jako člen organizované zločinecké skupiny, v některých bodech pak jako její vedoucí činitel.

Za to mu podle sazebníku hrozí nepodmíněný trest odnětí svobody v rozmezí 3 až 12 let. Státní zástupce navrhuje Berbrovi, jemuž v červnu bude 69 roků,

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
1

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.

Fotbal dnes * Evropská liga * Program MS v hokeji

Články odjinud


Články odjinud