Lístky na zápas Anglie - ČR od 10.7. | iSport.cz
26. června 2008 • 17:42

Lístky na zápas Anglie - ČR od 10.7.

Autor: ČTK
Wembley
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Penalta Sparty? Faul ano, VAR ne. A nepřesný sudí v Edenu
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vstupenky na první zápas fotbalové reprezentace v nové sezoně proti Anglii, který bude premiérou pro nástupce trenéra Karla Brücknera, si mohou zájemci objednávat do 10. července.Cena lístku je 1600 korun. Atraktivní utkání se bude hrát 20. srpna na stadionu ve Wembley.

O zápas je mezi českými fanoušky obrovský zájem. Možnost vidět národní tým v chrámu fotbalu, jak se Wembley přezdívá, láká řadu příznivců. Žádosti o vstupenky začaly chodit na fotbalový svaz od chvíle, kdy byly během jara informace o chystaném duelu zveřejněny.

Pro obě mužstva bude zápas hodně důležitý, přestože půjde jen o přípravu. Utkání bude generálkou před startem kvalifikace mistrovství světa, do níž povedou týmy noví trenéři.

Ital Fabio Capello má za sebou již čtyři zápasy na anglické lavičce, ale až duel s českými fotbalisty by měl ukázat, jak se mu povedlo tým přebudovat. Kdo povede český celek, bude známo až 17. července, kdy má být jmenován nástupce Karla Brücknera, který u mužstva skončil po vyřazení na mistrovství Evropy. Angličané na šampionátu nehráli.

Vstupenky na zápas ve Wembley lze objednávat na e-mailové adrese bednarova@fotbal.cz.

Témata:  sport, fotbal, Wembley, ČR, anglie
Články odjinud


Články odjinud