4. března 2010 • 15:54

Zkrat Ribéryho. Málem soupeři vypíchnul oko

Autor:
Ribéryho nešetrný zákrok.
TOP VIDEA
SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut
TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trochu to připomínalo nějaký hloupý bojový film. Zjizvený francouzský fotbalista Franck Ribéry byl při zápase proti Španělsku tak frustrovaný z bídné hry svého týmu, že se úplně přestal ovládat. Při souboji s Alvarem Arbeloaou soupeři málem vypíchnul oči. Trest? Žádný, rozhodčí to přehlédnul.Francouzští fotbalisté se utápí v herní bídě. Ve středečním utkání proti Španělsku podlehli 0:2, fanoušci na ně nespokojeně pískali a požadovali odvolání kouče Raymonda Domenecha.

Do atmosféry absolutního zmaru přesně zapadl i děsuplný moment, při kterém záložník Ribéry strčil do Alvara Arbeloay, 27letého hráče Realu Madrid při tom nepochopitelně poškrábal v obličeji.

Ribérymu se přezdívá Zjizvený, po autonehodě v dětství má za sebou několik plastických operací. Vypadá kvůli tomu jako přístavní rváč, ovšem spíš než pověst zákeřného hráče měl do teď reputaci fotbalového bojovníka.

Alvaro Arbeloa ho ve středu každopádně poznal i z té temnější stránky. Ribéry na to kupodivu nijak nedoplatil. Přestože si jeho zákrok rozhodně zasloužil červenou kartu, rozhodčí situaci přehlédl. Záložník Bayernu Mnichov toho pak už moc nepředvedl, v 74. minutě byl vystřídán.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze