17. března 2010 • 13:00

VIDEO: Bomba na fotbale a rvačka s fanoušky

Autor:
Po zápase regionální brazilské ligy došlo k neslýchaným násilnostem.
TOP VIDEA
NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea NEJ zákroky Premier League: Blýskl se Čech i dvojka Chelsea
Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka Pardubice - Vítkovice: Trončinského parádička! Takhle si přehodil Pytlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brazilský fotbal řeší hrozivý skandál. Po zápase regionální ligy vhodili fanoušci poražených do kabiny vítězného týmu výbušninu, která zranila jednoho z fotbalistů. Jeho spoluhráči si to ihned vyběhli s výtržníky vyřídit. Byla z toho pořádná mela.Tohle nebyla žádná legrace. Po vypjatém pondělním utkání mezi týmy Vila Nova a Canedense, jež vyhrál první z týmů 2:1, se na malém stadionku ve střední Brazílii rozpoutalo úplné peklo.

Rvačka fotbalistů s fanoušky:

360p 240p
Šokující fotbalový incident v Brazílii

Potyčky se odehrály už na hřišti mezi hráči. Už v té chvíli vnikly na trávník skupinky fanoušků, které se zapojily do pranice. To nejhorší ale mělo ještě přijít. Krátce poté hodil někdo z fanoušků domácích Canedense do kabiny Vila Novy podomácku vyrobenou bombu.

Ozvala se exploze, po které se na zemi bolestí svíjel jeden z hráčů a také politik, který si šel právě s fotbalisty podat ruku. Otřesení fotbalisté rychle vyběhli z místnosti a vrhli se na fanouškovské darebáky. Než dva rozkmotřené tábory rozehnala policie, kmitaly vzduchem pěsti a kopance.

Státní policejní mluvčí potvrdila po incidentu dva lehce zraněné, žádné další informace už k záležitosti ovšem nepodala.

Jen pro připomenutí: tohle celé se stalo v zemi, která bude v roce 2014 hostit fotbalové mistrovství světa.

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze