Ferguson seřval Rooneyho za mejdan a močení na ulici | iSport.cz
3. srpna 2010 • 11:24

Ferguson seřval Rooneyho za mejdan a močení na ulici

Autor: pla
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
INSIDER: Sparta měla koupit Jemelku, Horváth by byl jako Panenka
RUDEJ FANDA: Sparta dopředu? Jak Hřebíkův kosočtverec! Z Beauguela je Tecl kola
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tenhle mejdan může Waynea Rooneyho přijít hodně draho. Elitní útočník Manchesteru strávil o víkendu celou noc v hospodě s kamarády a mnoha panáky vodky, před cestou domů močil na veřejnosti. Kouč United Alex Ferguson byl z takového chování nepříčetný, fotbalistu zcupoval jak malé děcko.Zatímco jeho spoluhráči z United podstupují náročnou předsezonní přípravu, reprezentant Rooney s pár dny dovolené navíc vyrazil na tah. S kumpány a manželkou Coleen si užívali na bujarém večírku, pili a kouřili, cestou z hospody budili Manchester hlasitým zpěvem. Fotbalista dokonce pohoršoval kolemjdoucí močením na veřejnosti.

Nemohl čekat, že se to jen tak přejde. Jakmile se v pondělí připojil k týmu, čelil obrovskému hněvu „starého pána“ Fergusona. „Jsem obrovsky rozčilený a zklamaný,“ přiznal kouč listu The Sun.

Wayne Rooney to v sobotu pořádně rozjel na nočním mejdanu. Hrozí mu kvůli tomu nepříjemnosti nejen v klubu, ale i u představitelů města Manchesteru.Wayne Rooney to v sobotu pořádně rozjel na nočním mejdanu. Hrozí mu kvůli tomu nepříjemnosti nejen v klubu, ale i u představitelů města Manchesteru.Foto INT

Rooney má za sebou velmi špatné mistrovství světa, už v neděli jej čeká utkání o Community Shield (anglický Superpohár) proti Chelsea. V noci na neděli nicméně určitě nevypadal jako někdo, kdo se kaje za špatné výsledky a maká na zlepšení své formy. Když to na něj prasklo, měl důvod bát se setkání s Fergusonem.

„Proto byla na pondělním tréninku hodně dusná atmosféra. Každý čekal, co bude,“ přiznal nejmenovaný zdroj listu The Sun. „Wayne bývá obvykle i v přípravě hodně temperamentní, je ho slyšet. Teď byl tichý jako pěna.“

Nemusí to navíc skončit jen Fergusonovým „kartáčem“. Trenér už připustil, že Rooneyho za trest nepostaví do zmíněného nedělního souboje s Chelsea. Navíc se chystá pořádně prověřit fotbalistovu fyzickou kondici. Zaměřit se na to, zda během své dovolené nepřibral.

Wayne Rooney se na MS trápí. Pomůže mu červený dres?Wayne Rooney se na MS trápí. Pomůže mu červený dres?Foto ČTK

Britské listy Rooneyho alkoholickou jízdu odsuzují, navrch mu přidávají i dobrou radu: „Příště se vyhni baru Panacea, kde ses v sobotu tak předvedl.“ Ve stejném podniku totiž došlo i k předchozí Rooneyho aféře v roce 2006.

Tehdy se k jeho stolu vypravil opilý hráč Newcastlu Michael Gray a začal manchesterskou hvězdu provokovat. Rooney zůstával dlouho klidný, jakmile se ale Gray do něj a jeho nastávající Coleen začal navážet, zda by neměli chuť na „švédskou trojku“, reprezentační útočník vypěnil a opilého drzouna zmlátil. I tehdy z toho měl nepříjemnosti.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud