13. ledna 2023 • 21:00

Escape from Tarkov se připomíná. Podívejte se na chystanou městkou mapu

Autor: Michal Maliarov
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Král talentů Matěj Jurásek: „nečeský“ nebojsa s obřím potenciálem
Divadlo Sparta? Nesmysl, tenhle tým měl uspět. Třinecká pohádka skončí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Konečně budeme moci vyrazit do zaprášených uliček Tarkova.Escape from Tarkov je taktická střílečka pro více hráčů, u které budete často napjatí. Je realistická, intenzivní a pro masochistické (a sadistické) hráče je to dobrá zábava. Není nad to, když doslova vykrvácíte, když se řítíte s kořistí na místo vyzvednutí, abyste pak o všechno na poslední chvíli přišli kvůli hráči, který kempuje.

Hlavní hvězdou nového patche 0.13 je očekávaná rozlehlá mapa Streets of Tarkov, která se vyznačuje městskou krajinou a postapokalyptickou atmosférou. Je plná zničených budov a vozidel a dlouhých otevřených ulic.

To však není vše, co v patchi 0.13 přichází. K dispozici jsou nové dovednosti spojené s lehkou a těžkou zbrojí, spousta nových zbraní a efektních vylepšení a také spousta nových stimulantů, které vaši jednotku udrží v chodu. Na všechny podrobnosti se můžete podívat na fóru Escape from Tarkov.

Kromě toho je k dispozici řada oprav a vylepšení, jak se dá u titulu, který je i po pěti letech stále ve fázi beta testování, očekávat. Kdo ví, třeba se Tarkov jednou dočká plnohodnotného vydání?

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud