10. června 2015 • 12:15

Klub sehnal peníze, Slovan Bratislava prý bude dál pokračovat v KHL

Autor:
Zdá se, že Slovan i nadále bude hrát v KHL. (archivní foto)
TOP VIDEA
SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut SESTŘIH: Frankfurt - Lipsko 2:1. Eintracht otočil během čtyř minut
TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů TIKI-TAKA: Valentýn? Šmicer koukal s manželkou na Ligu mistrů
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejisté Slovanu Bratislava prý budou přece jen pokračovat v Kontinentální lize. Podle informací slovenského webu cas.sk klub v nejbližších dnech oznámí, že se mu podařilo zajistit potřebné finance a začne se připravovat na čtvrtou sezonu v mezinárodní lize."Slovan dokončuje jednání o ekonomickém modelu s ruským partnerem. Nedokážu říct, zda se stane akcionářem klubu nebo generálním partnerem," uvedl ředitel klubu Milan Vajda pro sport.sk. Údajně se jedná o soukromou firmu působící v oblasti stavebnictví a energetiky.

Dohoda by měla být podepsána do poloviny příštího týdne a Slovan by na jejím základě měl v KHL hrát nejméně další tři roky.

Již 16. června se ale má losovat nový ročník slovenské extraligy, do které se bratislavský klub také přihlásil. Jeho zástupci však vždy tvrdili, že jejich prioritou je zůstat v KHL, i když v posledních dvou letech účast Slovanu provázely velké finanční problémy.

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze