Nedorost a Vopelka dali po gólu a Slovan sestřelil Omsk z čela konference

Václav Nedorost pomohl Slovanu zdolat v KHL Omsk
Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy Stanciu míří do Sparty! Podívejte se na jeho statistiky i úspěchy
Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell Olympijská nominace je odměnou za léta tvrdé dřiny, říká Brandon Maxwell

Góly českých útočníků Václava Nedorosta a Lukáše Vopelky pomohly hokejistům Slovanu Bratislava zvítězit v Kontinentální lize 4:3 v Omsku. Avangard, jenž ve všech šesti předchozích utkáních bodoval, přišel o první místo v tabulce Východní konference.

Po Nedorostově brance vedl Slovan v 11. minutě 2:0, Vopelka krátce před polovinou zápasu zvýšil na 3:1. V dramatické poslední minutě nejprve domácí v power play vyrovnali, ale za dalších 17 sekund překonal Dominika Furcha Jeff Taffe.

Skóroval i Jan Buchtele z Jekatěrinburgu, který vyhrál v Astaně rovněž 4:3 a posunul se před Omsk do čela Východní konference.