Nestrašilův gól rozhodl v KHL o výhře Nižněkamsku. Nakládal nahrával

Andrej Nestrašil zařídil dvěma góly vítězství Nižněkamsku nad Čeljabinskem
ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy? ANKETA: Kdo nejvíce zazářil v derby? Blýská se pod Šilhavým na lepší časy?
Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka Slováci už ke konci vypadali podrážděně, chtěli se hádat, líčí Pavelka

Reprezentační útočník Andrej Nestrašil z Nižněkamsku byl v utkání v Kontinentální ligy s Dinamem Minsk autorem vítězné branky. Šestadvacetiletý český hokejista, jenž má na kontě více než stovku odehraných zápasů v NHL, využil v 23. minutě přesilovku a dal osmý gól v sezoně. Něftěchimik doma vyhrál nad běloruským celkem 4:1.

Nestrašil bodoval v pátém z posledních šesti zápasů, naprázdno vyšel jen při prohře se suverénním ligovým lídrem z Petrohradu. S 24 body je třetím nejproduktivnějším Čechem v soutěži, lépe jsou na tom pouze Jiří Sekáč z Kazaně a Lukáš Radil ze Spartaku Moskva.

Sekáč se na domácím ledě proti Petrohradu neprosadil. Kazaň sice v druhé třetině dotáhla dvoubrankovou ztrátu, ale v prodloužení rozhodl zápas vedoucích celků konferencí švédský zadák Patrik Hersley. SKA zvítězil podeváté v řadě a v čele ligy má dvacetibodový náskok.

Obránce Jakub Nakládal se podílel asistencí na výhře Jaroslavle 2:1 v prodloužení v Soči. Hosté tam dlouho prohrávali, ale v 57. minutě po Nakládalově přihrávce vyrovnal v přesilovce Petri Kontiola a v nastaveném čase sebral soupeři další bod Andrej Loktionov.

Kontinentální hokejová liga:

Kazaň - Petrohrad 2:3 v prodl., Nižněkamsk - Dinamo Minsk 4:1 (za domácí Nestrašil 1+0), HK Soči - Jaroslavl 1:2 v prodl. (za hosty Nakládal 0+1)

TIPSPORT extraliga – nejvyšší hokejová liga 2018/2019

Aktuální kolo Kompletní rozpis zápasů Tabulka Kanadské bodování hráčů Statistiky brankářů Program v TV Nová pravidla a tresty Přestupy ONLINE Sazka Fantasy extraliga

Nejvyšší domácí hokejová soutěž Tipsport extraliga startuje v pátek 14. září. Na fanoušky čeká celkem 52 kol plus play off, skupina o udržení a baráž o extraligu. Nově Tipsport extraligu vysílá vedle ČT sport i program O2 TV Sport. Program extraligy v TV sledujte zde >> Současně se v hokejové extralize zavádí nová pravidla, jejich přehled najdete zde >>