Autor: ČTK, adl
0
Je nedotknutelnost Třince pryč? Dynamo a Spartu táhnou schovaní lídři. Překvapí Litvínov?
Spor o Kováče: kouč budoucnosti a opravdová trefa, nebo jen bublina?

Hokejový brankář Šimon Hrubec vychytal při premiéře v dresu Omsku vítězství 3:2 nad Soči. Devětadvacetiletý český reprezentant, který do Avangardu přestoupil v minulém týdnu z Kunlunu, zastavil v utkání Kontinentální hokejové ligy 14 střel hostů.

Omsk rychle vedl 2:0, ale v 15. minutě Hrubce zblízka překonal Jere Karjalainen a v druhé třetině využil přesilovou hru Malte Strömwall. Krátce nato rozhodl v další početní výhodě Sergej Tolčinskij.

Domácí měli výraznou převahu, na střely na branku vyhráli 39:16. Omsk, který tři předchozí utkání prohrál, vede tabulku Černyševovy divize o bod před Ufou.