7. července 2022 • 12:12

Draft NHL podle iSport.cz: Jiříček do Flyers, v prvním kole i další dva Češi

Autor: ryp, inf
Vstoupit do diskuse
0
 • Video se připravuje ...

  Den D je tady, už v noci ze čtvrtka na pátek je na programu 1. kolo draftu NHL. Velká očekávání panují na Slovensku, jedničkou se může stát Juraj Slafkovský. Zajímavá noc ale čeká i české fanoušky. Jistotu výběru v úvodním kole má obránce David Jiříček, který by měl přijít na řadu už mezi elitní desítkou, podle predikce webu iSport.cz dokonce mezi pětkou. A z českých hráčů by neměl být v 1. kole sám! Podívejte se, jak redakce deníku Sport a webu iSport.cz tipuje, kdo a z jakého místa si české mladíky vybere.

 • 27. Matyáš Šapovaliv, Arizona

  Vysoký centr, který dovede dobře pracovat na obou koncích kluziště. V zámořské juniorce zlepšil svoji akceleraci. Výhledově byste z něho mohli mít skvělého druhého nebo třetího centra. V některých úvahách se prý blíží Anžemu Kopitarovi. Arizona má na konci 1. kola dvě volby, možná ho zkusí.

 • 24. Jiří Kulich, Minnesota

  Střelec, má dobrou kličku do středu i rychlou ránu. Ano, podobá se tím trochu Jakubu Vránovi, i když hraje ve středu útoku. V Karlových Varech se hodně zlepšoval. Analytikovi TSN Craigu Buttonovi připomíná Kylea Connora a Jakea Guentzela. Tedy? Rychlý hráč, střelec.

 • 5. David Jiříček, Philadelphia

  Zranil se hned v prvním zápase MS U20, musel na operaci s kolenem. Ale nemělo by mu to uškodit, na dospělém MS ukázal, že žádné omezení nemá. Hodil by se Philadelphii, která musí přebudovat obranu, historicky by se Flyers líbila i jeho tvrdost. Ve městě ji mají rádi.

 • Pořadí výběru v draftu NHL 2022 - 1. kolo

  1. Montreal
  2. New Jersey
  3. Arizona
  4. Seattle
  5. Philadelphia
  6. Columbus
  7. Ottawa
  8. Detroit
  9. Buffalo
  10. Anaheim
  11. San Jose
  12. Columbus
  13. NY Islanders
  14. Winnipeg
  15. Vancouver
  16. Buffalo
  17. Nashville
  18. Dallas
  19. Minnesota
  20. Washington
  21. Pittsburgh
  22. Anaheim
  23. St. Louis
  24. Minnesota
  25. Toronto
  26. Montreal
  27. Arizona
  28. Buffalo
  29. Edmonton
  30. Winnipeg
  31. Tampa Bay
  32. Arizona

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud