Český tým čeká Ovečkin. Sejme zase Jágra? | iSport.cz
8. května 2011 • 04:40

Český tým čeká Ovečkin. Sejme zase Jágra?

Autor: mir, spo
TOP VIDEA
Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes? Pět Jágrových dekád: Jak se legenda měnila od 80. let až dodnes?
Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend Pocta Hlinkovi a dalším: Kluby obléknou dresy "svých" legend
VŠECHNA VIDEA ZDE

Cestou z Washingtonu do Bratislavy si v letadle lehce pospal, včera v poledne už se hlásil ruskému trenéru Bykovovi na tréninku. „Musím si teď trochu oddechnout,“ hlásil po hodinové fázi kanonýr Alexandr Ovečkin, nová ústřední postava šampionátu.„Už jsem absolutně zdráv,“ nechává zapomenout na své nedávné zdravotní potíže ruská hvězda Ovečkin a vytrubuje tak do světa svou chuť zapojit se do hokejového šampionátu. A jeho první zkouška – zápas s Českem.

Bude mít pro Ovečkina zítřejší utkání pikantní příchuť kvůli Jaromíru Jágrovi, kterého nevybíravě sejmul na loňském šampionátu? „Na osobní motivaci je zatím brzy, do zápasu zbývá hodně času,“ napíná fanoušky ruská hvězda.

Na zápas možná ještě úplně nemyslí, to ale neznamená, že by jeho přílet na Slovensko byl úplně bez problémů. „Potřebuju někde sehnat zubní pastu. Na letišti došlo k menší chybě, nepřišla mi bagáž s osobními věcmi,“ hýřil Ovečkin dobrou náladou.

Vymažou mu čeští borci úsměv z úst? To ukáže už v 16.15 utkání Česko-Rusko!

» Rozhovor s hvězdou ruského výběru Ovečkinem čtěte v nedělním vydání deníku Sport!


Alexandr Ovečkin během reprezentačního tréninku Ruska
Alexandr Ovečkin během reprezentačního tréninku Ruska

 

MS v hokeji 2020 - Švýcarsko, Lausanne a Curych

Program Vstupenky Stadiony

Mistrovství světa v hokeji se bude konat ve Švýcarsku v Lausanne a Curychu od 9. do 24. května 2019. Dějiště schválil kongres IIHF na svém zasedání v Praze. Titul mistrů světa obhajují Finové. Český tým odehraje základní skupinu A v Lausanne, postupně se střetne se Švédskem, Běloruskem, Kanadou, Velkou Británií, Slovenskem, Dánskem a Německem.

Euro Hockey TourChannel One Cup 2019 - program a nominace

Tipsport Extraliga 2019/2020: Tabulka * Kanadské bodování

Aktuální zápasy
Články odjinud