22. dubna 2024 • 09:47

Jdi s tím do pr… Mazej! Smoleňák vyjel na kameramana, pak se omlouval

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
4
TOP VIDEA
Zlato? Věřím tomu. Z týmu cítím flow, říká Jandač. Nominace? Štěstí přeje připraveným
REVIEW Plzně: nechutný Koubek, senzační Hranáč a touha nandat to Pražákům
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dělal svoji práci, pořizoval záběry z kabiny během přestávky v přímém přenosu, když v tom… „Jdi s tím do pr…. Mazej!" vyplísnil Radek Smoleňák kameramana České televize. Útočník se následně za počínání omluvil. „Byly v tom emoce a řekl jsem věci, které určitě do televize nepatří,“ kál se po třetím utkání v baráži o extraligu, které Kladno vyhrálo těsně 3:2 a v sérii nad Vsetínem vede už 3:0.Jde o hodně, to je jasné. Kladno hraje o setrvání v extralize a má k tomu našlápnuto velmi dobře. Po dvou domácích výhrách (4:1 a 7:2) se souboj se Vsetínem přesunul do Brna, kde vítěz Chance ligy hraje v azylu, jelikož stadion Na Lapači nesplňuje podmínky.

Rytíři vedli 3:1, jenže čtyři sekundy před koncem druhé části dostali kontaktní gól a bylo zaděláno na drama. O přestávce se do kabiny Kladna hrnul kameraman České televize, aby pořídil tradiční záběry ze šatny v přímém přenosu.

„Jdi s tím do prd…. Mazej!“ vyjel po něm Radek Smoleňák, jenž neudržel emoce pod kontrolou. Šlo o hodně a ve vypjatém momentu ujel, což následně uznal, když se omluvil ve videu, které sdílelo Kladno na svém účtu na sociální síti X.

„Dobrý den, chtěl bych se omluvit lidem i kameramanům z České televize za svoje chování po druhé třetině,“ začal Smoleňák. „Samozřejmě v tom byly trochu emoce a řekl jsem věci, které určitě nepatří do televize. Takže velká omluva. Vážím si práce, která České televize dělá pro český hokej. Už se to nebude opakovat. Ještě jednou velká omluva.“

Příspěvek sdílela i Česká televize, která tímhle omluvu přijala. Kladno nakonec hubený náskok udrželo a Vsetín porazilo 3:2, v sérii vede už 3:0 a k setrvání v extralize mu chybí poslední výhra.

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
4
 
Aktuální události
Články odjinud


Články odjinud