24. dubna 2012 • 21:23

Barážová GALERIE: Pěsti, dvoje nosítka a Balaštíkovo rozuzlení

Autor: mjk
0
SESTŘIH: Boston - Toronto 2:3. Pastrňák dal první gól v play off, rozhodl ale Matthews
Zima dohnal(a) Slavii, Trpišovského díl viny. Sparta má víc herní nadstavby

BARÁŽ O EXTRALIGU | Chtěli zpečetit svůj postup mezi extraligovou elitu před domácím publikem, místo toho budou muset chomutovští hokejisté vzdorovat Boleslavi ještě jednou a na jejím ledě. Šesté barážové utkání nabídlo tvrdé srážky i pohledné kombinace. Podívejte se na nejdůležitější z nich.

Ještě do poloviny utkání viděla zaplněná chomutovská aréna dvakrát nosítka. Nejdříve odváželi svého spoluhráče domácí. To mladoboleslavský Václav Drábek doslova vyhodil do vzduchu Adama Lapšanského, který nešťastně v souboji nechal koleno a zápas pro něj skončil.

Pět minut po první siréně zůstal po souboji u mantinelu nehybně ležet na ledě pro změnu hostující Marek Loskot, kterému přispěchali na pomoc i domácí Piráti.

Zápas rozhodl deset minut před koncem Jaroslav Balaštík. Někdejší postrach brankářů se v baráži rozstřílel k průměru gól na zápas. O tom, kdo bude v příští sezoně bojovat na extraligových kluzištích, se tak rozhodne až v posledním možném zápase v Mladé Boleslavi.