Sparta dravcem. Jak poskládá hvězdy do sestavy? Co Neuvirth a Polášek? | iSport.cz
Ondřej Kuchař
6. července 2019 • 04:40

Sparta dravcem. Jak poskládá hvězdy do sestavy? Co Neuvirth a Polášek?

TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedna zvučná posila. Pak další. A další! Takhle vzrušující léto fanoušci Sparty už dlouho nezažili. Z klubu, do něhož se top hráči v posledních letech zrovna nehrnuli, se nyní stal predátor. Pořádně natřískaný je hlavně útok. „Teď chceme ještě elitního obránce,“ říká sportovní ředitel Petr Ton. Přijde Adam Polášek? Co Michal Neuvirth? A s jakou sestavou by Pražané mohli vlétnout do sezony?Rýsuje se jí pořádně silné komando. Konečně. Ve Spartě touží utnout dvanáctileté čekání na titul, proto po minulé další bídné sezoně proběhl velký třesk. Nový majitel, kompletně nové vedení. Skládání týmu dostali na starost dvě z největších klubových legend: někdejší útočníci Petr Ton a Jaroslav Hlinka.

Své úlohy se chopili s gustem. Změnili cestu, ale bylo by nespravedlivé, aby světlo jejich práce v podobě přivádění zvučných posil vrhlo stín na předchozího manažera Michala Broše. Během svého působení udělal několik chyb, neměl však k dispozici tolik peněz jako jeho nástupci. Sparta má zase plnou pokladnu a může si leckoho dovolit angažovat.

Příchody Michala Řepíka a Marka Kvapila toho budiž důkazem. „Podařilo se nám získat hráče, u kterých jsme si jistí, že nám pomohou dosáhnout vytyčených cílů. Jsme spokojení. V klubu, jako je Sparta, ale zbrojení nikdy nekončí. Kádr je potřeba průběžně posilovat a ladit. Uvidíme, kteří zajímaví hráči se v sezoně objeví na trhu,“ říká nová generální manažerka Barbora Snopková Haberová.

Vystudovaná právnička a manažerka má v současné Spartě hlavní slovo. „Nesu zodpovědnost za kompletní chod, a především rozvoj klubu. Samozřejmě jde vždy o dialog s celým managementem a trenérem Kruppem. Finální rozhodnutí jsou ale vždy na mně. S tímto jsem do klubu vstupovala,“ dodává.

Pokračování článku patří k placenému
obsahu iSportu

S předplatným získáte:

 • Sestřihy všech zápasů FORTUNA:LIGY
 • Exkluzivní videa z hokejové extraligy
 • Profilové rozhovory
 • Zákulisní informace z první ruky
 • Názory slavných expertů
 • Analýzy vítězství a porážek
 • Měsíční předplatné 49 Kč*

  *Cena 49 Kč platí pro první měsíc pro nové
  předplatitele (týká se pouze platby kartou).
  Následující měsíc stojí 99 Kč.

  Objednat
 • Roční předplatné 990 Kč

  Ušetříte 2 měsíce oproti měsíční platbě.

  Objednat

Možnosti platby
?

 • Kartou online
 • Platba online
 • Platba SMS
Firemní předplatné
Roční licence pro firmy a instituce objednávejte zde

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga

10. kolo
Články odjinud


Články odjinud