Pardubice mění vedení. Manažer Sýkora končí i v představenstvu | iSport.cz
14. ledna 2020 • 22:37

Pardubice mění vedení. Manažer Sýkora končí i v představenstvu

Autor: iSport.cz
Martin Sýkora v Pardubicích skončil
TOP VIDEA
SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem? SE SIMONOU: Martin Erat a brněnský hantec. Co je to paluša či hrnót krtkem?
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dozorčí rada HC Dynamo Pardubice se rozhodla odvolat Martina Sýkoru z funkcí předsedy představenstva a manažera. Novými členy představentstva byli zvoleni Ivan Čonka a Ondřej Heřman.Pardubický klub uvedl informaci o Sýkorově konci na svém webu. Sýkora se stal generálním manažerem Dynama v květnu 2019. Dříve působil v energetickém průmyslu.

Na začátku svého angažmá byl hodně aktivní na twitteru, kde komunikoval s fanoušky. Ten si během podzimu zrušil. V průběhu podzimu Sýkora zaujal i zveřejněním konverzace s Tomášem Rolinkem, který v Dynamu na startu sezony rozvázal smlouvu.

 

TIPSPORT extraliga – česká hokejová liga 2019/2020

Tabulka a rozpis zápasů Kanadské bodování Statistiky brankářů VIDEO: momenty a sestřihy Přestupy ONLINE Dresy týmů Sazka Fantasy

Tipsport extraliga nabízí 52 kol základní části, následuje play off, nově z extraligy sestupuje poslední tým základní části. Ten nahradí vítěz play-off Chance ligy. Po 5 letech se do extraligy vrací Rytíři Kladno s Jaromírem Jágrem. Vítězství obhajují HC Oceláři Třinec. Ti ve finále Generali play-off porazili vítěze základní částí z Liberce 4:2 na zápasy.

MS v hokeji 2020 (Švýcarsko)

Program MS 2020 Vstupenky Lausanne a Curych - stadiony

Další hokejové soutěže

NHL 2019/2020 Hokejová liga mistrů Chance liga - 1. česká hokejová liga Channel One Cup 2019

39. kolo
Články odjinud


Články odjinud