Winter Classic 2020: Program, zápasy, vstupenky. Jágr i Sparta | iSport.cz
21. července 2020 • 13:02

Winter Classic ve Špindlu s Jágrem: Sparta i legendy, kolik stojí lístky?

Autor: kal
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: West Ham skóruje v Liverpoolu, co Arsenal proti United?
Bouřlivák Rada: pro Sport se rozohnil nad vládními opatřeními
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejoví fanoušci se mohou těšit na zápasy, které v českém prostředí nemají obdoby. Od 10. do 12. prosince se ve Špindlerově Mlýně uskuteční utkání Winter Classic i s Jaromírem Jágrem na ledě. Kladenský boss se svými Rytíři jako spoluorganizátor akce uskuteční pod sjezdovkou Svatý Petr bitvu s prvoligovým Vrchlabím. Dojde i na extraligový duel mezi Hradcem Králové se Spartou. Událost pod širým nebem doplní také zápas českých a slovenských hokejových legend. Pořadatelé chystají tribuny s kapacitou 7 500 diváků. Ceny denních vstupenek začínají na částce 990 Kč.„Vždycky se mi líbila dvojrole hráče i organizátora. Nejprve mi to přišlo trochu bláznivé udělat takový zápas na místě, kde se ještě nikdy nehrál hokej. Nyní však věřím, že to bude jedna z nejpovedenějších akcí vůbec. Strašně moc se těším,“ řekl Jágr na tiskové konferenci, kde byl celý projekt oficiálně představen.

Pro českou hrající legendu půjde již o čtvrtý zápas pod širým nebem. Jeden zažil v Rusku na Rudém náměstí, dva v NHL na baseballových stadionech. A to by měl Jágr zasáhnout i do utkání reprezentačních legend.

Za účasti Jaromíra Jágra jako spoluorganizátora byl představen program Winter Classic 2020 ve Špindlerově Mlýně
Za účasti Jaromíra Jágra jako spoluorganizátora byl představen program Winter Classic 2020 ve Špindlerově Mlýně

Myšlenka uspořádání Winter Classic v českém horském prostředí vznikla ještě před vypuknutím pandemie koronaviru. Pořadatelé si uvědomují nejistou budoucnost, do akce však jdou i přes riziko.

Koronavirus: organizátoři jdou do rizika

„Myslím, že nikomu z nás se nespí úplně dobře. Nikdo neví, co bude zítra. Na projektu pracujeme více jak rok. Když přišel COVID-19 a šli jsme do karantény, tak jsme dostali strach, zda by se mohla akce vůbec uskutečnit. Vzhledem k situaci jsme si však řekli, že do toho půjdeme. Jdeme do toho s rizikem. Budeme připraveni na všechno,“ prozradila Andrea Bársony, spolumajitelka pořádající agentury Eniva.

Akce se má zúčastnit i pražská Sparta, která si pod širým nebem zahraje podruhé v roce 2020. Generální manažerka klubu Barbora Snopková-Haberová se na Winter Classic ohromně těší. Ujistila novináře, že po Open Air v Německu další akce Pražany neomrzí. „Určitě to nehrozí. Chtěla bych poděkovat panu Kmoníčkovi za to, že nás oslovil. Open Air v Drážďanech pro nás byl neskutečný zážitek. Vůbec jsme se nerozmýšleli, hned jsme šli do toho,“ přiznala šéfka Sparty.

Program Winter Classic 2020, Špindlerův Mlýn

Čtvrtek 10. prosince 
zápasy juniorů

Pátek 11. prosince
12.00 Vrchlabí – Kladno (Chance liga)
16.00 Česko – Slovensko (legendy)

Sobota 12. prosince
12.00 Česko – Slovensko (para hokej)
16.00 Mountfield HK - Sparta (extraliga)

Vstupenky

V prodeji budou k dispozici denní vstupenky, tzn. vstupenky na dvě utkání daného dne.

Ceny vstupenek

- Tribuny za brankami: 990 Kč, 1390 Kč

- Hlavní tribuna: 1990 Kč, 2490 Kč, 2990 Kč

Vstup na utkání juniorských týmů ve čtvrtek 10. prosince bude zdarma.

Na jeden nákup bude možné zakoupit max. 10 vstupenek.

Jágrova motivace: Winter Classic ve Špindlu, hrát v padesáti a postup do extraligy

Vstoupit do diskuse
0
14.kolo
Články odjinud


Články odjinud