Pavel Ryšavý
2. prosince 2023 • 04:55

Třinecká záhada. Kacetl je fenomén, bojuje, vítězí, ale… Co test v repre?

Vstoupit do diskuse
2
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slovácko - Sparta 1:3. Favorit měl problémy, pak rozhodla křídla
SESTŘIH: Slavia - Pardubice 3:0. Chytilův koncert a nejrychlejší hattrick historie
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jak kdyby měl Ondřej Kacetl bráchu, identické dvojče. Jeden nějak zvládne základní část a vlastně je úplně fuk, jak. Třikrát za sebou nastoupil do extraligového play off někdo úplně jiný, nejlepší brankář ligy. Tři akce, tři poháry. Jenže je tak dobrý, že nikdy nemohl přijet na reprezentační kemp před MS a v sezoně nebývá moc důvod mu do Třince posílat pozvánky. Deník Sport rozebral jeho pozici s novým realizačním štábem národního týmu. Kacetl umí zamotat hlavu. Aby ne.Ondřej Pavelec měl za sebou asi půlhodinový rozhovor. Tiskový mluvčí mu na prvním reprezentačním srazu přišel říct, že autobus s hráči za chvilku vyrazí do hotelu. Jenže ve vzduchu viselo ještě jedno téma, kde ho deník Sport a web iSport.cz požádal o jeho pohled. „Ne ne, díky, to je v pohodě, půjdu pěšky,“ odmítl trenér brankářů národního týmu odvoz.

Sám měl zájem si o velkém příběhu povídat. Takže? Ondřej Kacetl, fantom extraligy, vítěz. Může se otevřít prostor i pro něj?

„Co si pamatuju, základní část neměl většinou úplně ideální, zase pak ale šíleně vyrostl v play off. Celé je to zajímavé téma, takže jasně, že o něm taky přemýšlím,“ říká Pavelec, který odchytal 11 sezon v NHL. Dost toho zažil, hodně pamatuje. Ale tohle?

„Říkám si, čím to je,“ zamyslí se.

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit

Nejlepší data z Tipsport extraligy přináší  

Vstoupit do diskuse
2
49. kolo
Články odjinud


Články odjinud