Bednář a spol. v průšvihu: Seženou teď práci? | iSport.cz
31. července 2010 • 05:00

Bednář a spol. v průšvihu: Seženou teď práci?

Autor: Blesk Pavel Skořepa
Vstoupit do diskuse
1
Bednář znovu řádil.
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Midtjylland 0:0. První zápas bez gólu, blýskl se Kolář
Trpišovský o Midtjyllandu: Strašně těžko se proti nim tvoří šance
VŠECHNA VIDEA ZDE

Chtěli si zahrát KHL a vkládali do projektu obrovské naděje. Když ale ve středu Rada ředitelů Kontinentální ligy řekla týmu HC Lev ne, veškerá euforie padla! Teď se nezaměstnaným hokejistům třesou kolena. Zhruba měsíc před začátkem nové sezony nemají práci a jen těžko dobře placený job najdou. Slevit bude možná muset i útočník Jaroslav Bednář, o kterého se zajímá několik klubů, z Ruska ale nejsou…:gallery:true:true:trueZnámé jméno a kvalitní výkony na ledě dávají Bednářovi šanci uchytit se v dobrém klubu. Rozhodně to však nebude mít jednoduché.

„Je pravda, že volných míst je málo. Hledáme pro něj angažmá po celé Evropě. Ale Jarda je kvalitní hráč, určitě se někde chytí,“ je si jist Bednářův zástupce Michal Sivek ze společnosti Eurohockey Services, který údajně dostal nabídku i od extraligových Pardubic. „Pro Jardu je zatím prioritou zahraničí. Bude chtít stejné peníze, jako by bral v Popradu.“


Už jen narušenou přípravou však Bednář na zkrachovalý projekt doplatí. A ostatní hráči budou zřejmě biti ještě víc. Může se stát, že místo druhé nejlepší hokejové soutěže světa vypomůžou klubům v I. lize.

„Záleží na jejich prioritách. Budou muset slevit ze svých požadavků a je možné, že se do nějakého týmu dostanou třeba až v průběhu sezony,“ připustil hráčský agent Sport Investu Robert Spálenka. „Nikdo neměl v Popradu podepsanou smlouvu, takže nebude problém pokračovat s hledáním nových zájemců.“

Určitě bude zajímavé sledovat, jak si hokejoví odpadlíci s krizovou situací poradí. Jedno je ale jisté, nabídky se jim teď moc nepohrnou.

Témata:  sport, hokej, bednář, khl, poprad
Vstoupit do diskuse
1


Články odjinud


Články odjinud