Film Zátopek: Podívejte se na první záběry | iSportLIFE | iSport.cz
Autor: iSport.cz
30.12.2019 • 10:00

První záběry z filmu Zátopek. Jaký je slavný běžec v podání herce Neužila?

Vstoupit do diskuse
0

Režisér David Ondříček dokončil natáčení filmu Zátopek, který je věnován nejen sportovnímu, ale i životnímu příběhu Emila Zátopka, jednoho z největších světových atletů všech dob. V hlavních rolích Emila a Dany Zátopkových uvidíme Václava Neužila a Marthu Issovou. Nabízíme vám první záběry z očekávaného snímku, který by měl být uvedený v kinech v srpnu příštího roku.Natáčení filmu skončilo poslední zimní dotáčkou v polovině prosince, nyní se materiál přesouvá do střižny. Příběh Emila Zátopka , muže, jenž na olympiádě v roce 1952 získal tři zlaté medaile a zároveň ve všech těchto disciplínách dosáhl světových rekordů, se stal legendou o nezlomné síle vůle, která dodnes inspiruje další sportovce po celém světě.

„Bylo to a stále je velmi intenzivní setkání s Emilem Zátopkem. Václav i Martha pro své role podstoupili opravdu nevídané a mě trochu mrzí, že už to končí. Čeká nás dlouhá a komplikovaná postprodukce a já se už nemohu dočkat chvíle, kdy Zátopek vběhne na plátna kin,“ říká režisér David Ondříček .

Své dojmy z tvorby filmu přiblížil v rozhovoru pro iSport LIFE také Neužil . „Jeho styl běhu jsem si párkrát zkusil ale vlastně ne moc často. Já si v sobě objevil ty vlastnosti a přístup k životu, který měl Emil a to jsem spojil i do běhu. To je můj Emil, nikdy to nebude originál Emil Zátopek, protože já té roli propůjčuji tělo, hlas, obličej, sebe. Takže takhle vidím Emila Zátopka já a režisér David Ondříček.“ Celý rozhovor čtěte ZDE>>>

Václav Neužil jako Emil Zátopek v novém filmu režiséra Davida Ondříčka
Václav Neužil jako Emil Zátopek v novém filmu režiséra Davida Ondříčka

Zátopek ožije na filmovém plátně. Legendu ztvární Václav Neužil


Vstoupit do diskuse
0
Další články autora

iSport LIFE

Běh Kolo Testy Inspirace Akce iSport LIFE Columbia běžecké závody

iSport LIFE je web o radosti z pohybu, motivaci, pozitivním a zdravém životní stylu.

Běh, cyklistika, dobré jídlo, zdraví, zážitky, to jsou témata, na které zde narazíte. Těšte se na testy bot, sportovního vybavení, technických vychytávek, reportáže, tipy na výlety. Kdo to myslí s během a cyklistikou trochu vážně, najde zde rady zkušených sportovců.

Prostor tu mají i témata o zdraví a jídle.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá běžecké a cyklistické závody v různých městech v České republice. Přijmi výzvu!

Jízdní kola * Elektrokola * Elektrokoloběžky * Tenisové vybavení na Heureka.cz

23. srpna 2020
Praha
Přihlásit se
12. září 2020
Brno
Přihlásit se
10. října 2020
Praha
Přihlásit se

www.isportlife.cz je web o životě sportovců. Nenajdete zde však výsledky, časy, rozebírání herních taktik a hledání ideálních sestav. Začíst se naopak můžete do profilů, rozhovorů a příběhů nejen našich, ale i zahraničních sportovců. Poodhalíme vám nejen jejich tréninkové finty, ale i to jak správně odpočívat. iSport LIFE je o životě ve sportu.

Tým kolem www.isportlife.cz pořádá také běžecké závody v různých městech v České republice.

Články odjinud
Články odjinud