21. srpna 2018 • 22:07

Karviná měla podle komise rozhodčích proti Plzni kopat penaltu

0
Fotbalisté Karviné měli v nedělním utkání utkání 5. kola první ligy s Plzní kopat pokutový kop po faulu Romana Hubníka. Sudí Pavel Orel se tak podle komise rozhodčích dopustil hrubé chyby. Plzeň zápas vyhrála 1:0.

"Ve 23. minutě se rozhodčí Orel dopustil hrubé chyby, když nenařídil pokutový kop pro domácí mužstvo po zákroku hostujícího hráče," uvedla komise rozhodčích v prohlášení.

Sudí o víkendu rovněž obrali Bohemians Praha 1905 o regulérní gól při remíze 1:1 v Liberci. Asistent Petr Antoníček chybně odmával ofsajd v 89. minutě při brance Jakuba Nečase.

Chyby se dopustil také hlavní rozhodčí Petr Ardeleanu, když v utkání Mladé Boleslavi s Opavou odpískal penaltu pro domácí po pádu Tiémoka Konatého ve vápně. Podle komise šlo o simulaci a potrestán měl být Konaté žlutou kartou.