TOP VIDEA
17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi 17. den na ZOH: Němci senzační i ve finále, česká spokojenost s medailemi
Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu Slovácko - Sparta: Stanciu vykoupal dva obránce, Drchal dal svůj první gól – 1:0 pro Spartu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pokud se hokejistům Sparty nedá něco upřít, pak je to upřímnost jejich zpovědí. Neschovávají své problémy za absenci štěstíčka. Umí je pojmenovat. Udělali to i v úterý po výhře nad Litvínovem 3:1. A to je důležité. Sebereflexe se může a musí odrazit i na ledě.Ideál je pořád daleko. Tři body s uzoufaným Litvínovem těžko mohou vymazat z hlav Pražanů starosti z herního projevu a kostrbatého startu sezony. A oni to vědí. Což je pro začátek velmi dobrý záchytný bod.

Trenér Jiří Kalous i jeho svěřenci moc dobře vědí, že se o svůj vytoužený triumf dost strachovali. Že po gólu na 3:0 vyklidili palebné pozice a až moc často se otáčeli s vděkem ve tváři na gólmana Davida Honzíka.

Na druhou stranu udály se z pohledu rudého „S“ i dobré věci. Útočník a jeden z lídrů Lukáš Pech je ukázal na ledě. Dal dva góly, byl aktivní, nebál se zkoušet kličky a udržet si sebevědomí i v neveselé době. A následně to samé zopakoval i mimo led.

Ve svém hodnocení si dával záležet, co říká. Upozornil, že dosažený výsledek nemůže být růžová mlha, ve které zmizí všechny lapálie. Naopak. Prakticky odmítl slavit a prsit se. Vyzval k další práci, k dalšímu boji.

V pátek totiž bude muset být Sparta zase o další kus lepší, aby mohla připsat triumf. Co jí odpustil Litvínov, neodpustí Mladá Boleslav. Tahle prověrka bude výraznější. A pokud nebude zvládnuta, úterý bude zapomenuto.

720p 360p
SESTŘIH: Sparta - Litvínov 3:1. Severočeši prohráli poosmé v řadě

720p 360p
Sparta - Litvínov: Skvělý zákrok, František Lukeš si na Honzíka nepřišel

720p 360p
Sparta - Litvínov: Za hosty se trefil František Gerhát, 3:1

Smutná litvínovská střídačka po porážce se Spartou
 Smutná litvínovská střídačka po porážce se Spartou

Olympiáda 2018: kompletní informace najdete zde >>

Program ZOH >> Hokej na ZOH 2018 >>

 Klasická verze
Mobilní verze