Jan Hejda
Premium
5. března 2023 • 10:20

Hrozba trejdu mě posadila. Rangers nejsou favorité, respekt k Vorasovi

Autor: Jan Hejda
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta  – Pardubice 2:1. Domácí se na výhru nadřeli, rozhodl Olatunji
První dojem: Problém Sparty? Střed hřiště. Ryneš a Daněk obstáli, Krasniqi MUSÍ přihrávat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hokejová kariéra mě naučila moc dopředu neplánovat. Když se mě někdo zeptá, co budu dělat v létě, odpovídám, že jsem hokejista, takže plánuju maximálně na týden dopředu. Uzávěrka přestupů v NHL sem přesně zapadá taky. Když jsou kluci mladší, nemají rodinu, je jednodušší měnit klub. Ale když už máte třeba děti ve škole? Je to složitější.Mě se trejd nikdy nedotknul, i když v jednu chvíli to bylo blízko. Končila mi smlouva v Columbusu a byl jsem z toho dost nervózní, to přiznám na rovinu. Byli jsme pryč z play off, o něčem se mluvilo, že bych mohl taky jít.

Na mně se to dost podepsalo, dokonce tak, že jsem nehrál moc dobře. Trenér Ken Hitchcock mě na jeden zápas posadil, vůbec jsem se nesvlékal na zápas. Mám pocit, že nikdy jindy se mi to v kariéře nestalo. Nebral jsem to od něj špatně, spíš se všechno odehrávalo v přátelském duchu.

Viděl, že dost přemýšlím, jestli mě klub vymění, nebo ne. Nechtěl jsem jít pryč. A tahle trenérova akce mi dost pomohla. Sedl jsem si na zápas do press boxu, koukal se na utkání a uvědomil si, že

Tento článek je součástí balíčku PREMIUM+

Odemkněte si exkluzivní obsah a videa!

Koupit
Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud