Stačilo, pane Wengere?! PĚT důvodů, proč by měl Arsenal změnit trenéra | iSport.cz
2. března 2018 • 15:12

Stačilo, pane Wengere?! PĚT důvodů, proč by měl Arsenal změnit trenéra

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Mistrovské oslavy v plném proudu! Hasiči u Edenu ale i jízda s pohárem po Praze
Sešívaní po derby se Spartou přebírají pohár pro mistra ligy!
VŠECHNA VIDEA ZDE

V rozmezí pouhých pěti dnů dvakrát dostal napráskáno od Manchesteru City. 0:3, 0:3. Arsenal se čumákem zaryl tak hluboko do země, že by se za to nemuselo stydět ani divoké prase. Z katastrofální situace, do které se klub dostal, vede jediné východisko. Okamžitě propuštění trenéra Arséne Wengera. Tady je pět důvodů, proč by tak měl londýnský celek učinit.1. TRISTNÍ VÝSLEDKY

Snad v každém klubu na světě se trenér posuzuje především podle výsledků. Pokud je má, může být v klidu. Pokud ne, ocitá se dříve nebo později mezi nezaměstnanými. Jen v Arsenalu to funguje jinak. Tradiční klub se rok od roku zhoršuje, v Premier League se propadá do stále nižších pater. Naposledy už se ani nekvalifikoval do Ligy mistrů, což ještě před lety byla skutečnost tak samozřejmá, jako že si ráno v pekárně nakoupíte čerstvé pečivo. Reakce ze strany vedení klubu? Žádná.

2. MIZERNÁ HRA

Neprostupnou vlnou prachu je pokrytá doba, kdy Arsenal předváděl nejkrásnější fotbal na planetě. Komando v čele s Thierry Henrym, Robertem Pirésem či Dennisem Bergkampem trhalo soupeře na kusy s takovou samozřejmostí a glancem, že se tomu ani nechtělo věřit. Každý zápas „kanonýrů“ byl takovým malým fotbalovým svátkem. Trofeje a vavříny v tu chvíli byly naprostým standardem.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud