Jílek ve Spartě dostal zálohu snů. Třeba najde společnou řeč i s Kangou | iSport.cz
Jan Vacek
15. června 2019 • 18:02

Jílek ve Spartě dostal zálohu snů. Třeba najde společnou řeč i s Kangou

Autor: Jan Vacek
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Až v pondělí na startu předstoupí před mužstvo, v očích mu dost pravděpodobně radostně zajiskří. V případě trenéra Sparty Václava Jílka k tomu bude důvod. Aby ne. Pokud jde o zálohu, dostane nový kouč Letenských do rukou exkluzivní materiál.Jílek se totiž nijak netají tím, že má rád hráče, kteří zvládají přepínat z útoku do obrany, jsou kreativní a navíc fyzicky dobře vybavení. Takových se mu v kabině sejde hned několik. Zadaná kritéria dokonale splňuje Michal Trávník, nejčerstvější letní posila Pražanů.

O pětadvacetiletém polaři sparťanský trenér už v minulosti mluvil v superlativech, navíc ho důvěrně zná ze společného působení u reprezentační jednadvacítky. Trávník ale není jediným záložníkem Sparty, kterého můžeme napasovat do výše zmíněné šablony. Přísné parametry totiž splňují rovněž Martin Hašek a Michal Sáček. Oba jsou mladí, mají před sebou nejlepší roky a snoubí v sobě obrovský potenciál.

Už tohle trio dává vodítko, že Sparta může být v nadcházejícím ročníku ve středu pole extrémně silná. Navíc by se nemělo zapomínat na to, že v klubu figuruje i Bořek Dočkal. Až se vrátí do akce po operaci achilovky, údernost rudých ještě vyletí vzhůru.

A kdo ví, třeba Jílek najde společnou řeč i s excentrickým Guélorem Kangou, dalším chlapíkem, kterému tvořivost a ofenzivní rejdy nejsou cizí. V takovém případě by šel ze záložní linie Sparty opravdu strach.

RENTGEN: Jílek musí uhlídat Kangu. Budoucnost Gabonce je ale nejistá

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud