Krmenčík Radu urazil, svědčí to o jeho inteligenci. Čekal bych, že se omluví | iSport.cz
18. září 2019 • 17:25

Krmenčík Radu urazil, svědčí to o jeho inteligenci. Čekal bych, že se omluví

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

V Plzni jsme viděli špičkový fotbal. Skvěle hráli domácí, velmi dobře Jablonec. Přesně tak si představuju, že by naše liga měla vypadat. Padaly nádherný góly, zápas měl tempo, obrátky ve skóre, k tomu poměrně dobrý výkon rozhodčího. U čeho se ale musím trochu víc zastavit, byla (skoro)pranice dvou významných person obou klubů, tedy Adolfa Šádka a Petra Rady.Přiznám se, že v první chvíli jsem vůbec nevěděl, co si o tom mám myslet. Zápas jsem sledoval u televize a říkám klukům: Heleďte, ono to má čím dál větší grády. A to i o přestávce. Na začátku druhé půle pak vidím Petra, jak se s generálním manažerem Viktorie objímá, zničehonic vypadali jak největší kamarádi. Vůbec mi to nebylo jasný.

Nicméně dnes už vím, k čemu došlo. Já totiž Radu moc dobře znám. On by tímhle způsobem nestartoval zbůhdarma. Říkal jsem si, že se muselo stát něco moc ošklivýho. A taky že jo. Krmenčík mu řekl

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud