Limbo, co to sakra mělo bejt?! Vůbec to nechápu, nebo vlastně jo... | iSport.cz
30. října 2019 • 12:30

Limbo, co to sakra mělo bejt?! Vůbec to nechápu, nebo vlastně jo...

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Pohřeb Mariána Čišovského: Dojemné loučení s velkým bojovníkem
Barošovy momenty: Liverpool, turecké obrození i pomoc Baníku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Musím si zase rýpnout a pohrozit prstem. Před šlágrem mezi Plzní a Slavií jsem četl predikce mnoha expertů. I ve Sportu. Honzy Kollera, Ivana Kopeckého a Mirka Koubka. Už podruhé se všichni unisono spletli. Asi si je pozvu do Kozlovny na kobereček. Předpokládali, že Slavia bude unavená po Barceloně a věřili Plzni.Pánové, v téhle fazoně jsou kluci z Edenu nezastavitelní. Necítí únavu, mají to postavené na kondici, na vytrvalosti. Je to mužstvo odlišující se českým zvyklostem. Ano, mohou být unavení, ale spíš psychicky, běhat budou furt. Zápas Slavia zvládla, pohár už má nachystaný, jen ho převzít.

Pro Plzeň to byl zápas o všechno, začátek tomu i nasvědčoval, měla tři solidní možnosti, gól ale nedala, nakonec prohrála 0:1. Trochu mě zklamala úroveň.

Fotbal nepřekročil tuzemský standard. S tím se ale dalo počítat. Je nemyslitelné, abychom viděli stejné divadlo jako proti Messimu a spol. To se stává jednou za čas. A jen v Lize mistrů.

Pak zase spadnete do české ligy, mužstva se znají, je složité se překvapit a spíš to pak celé sklouzává k takticky vedenému utkání a k boji. To se i ukázalo. Byl to docela tvrdej zápas, sudí Franěk rozdal celkem devět žlutých karet.

Limba ať si to srovná se svým svědomím

Je evidentní, že Slavia definitivně převzala od Plzně auru nejlepšího českého mužstva. Tuhle výměnu velmi oceňuju. Na západě Čech mají skvělého trenéra Vrbu,

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud