Ondřej Škvor
16. prosince 2021 • 12:00

Čelem. FAČR i LFA by měly ujistit veřejnost, že kauzu budou zásadně řešit

Vstoupit do diskuse
28
TOP VIDEA
Bitva o Eden! Přetopená kabina a hanlivý nápis v ní. Frodl: Kuchta měl sklopit uši
Eden v emotivních plamenech! Vyhrocené momenty remízové bitvy Slavie se Spartou
VŠECHNA VIDEA ZDE

Úniky z odposlechů možná nejsou ideální. Zaznít mají až u soudu a pouze ty, které se dotýkají případu. Ale už jsou venku. Jejich věrohodnost zatím nikdo nezpochybňuje a uvedené policejní závěry jsou zcela zásadní.Proto si myslím, že by obratem měla proběhnout tisková konference za účasti těchto tří osob.

Petr Fousek, předseda Fotbalové asociace České republiky. Vždyť na půdě asociace – ano, za „minulého režimu“, ale stejně – podle spisu měla hlavní stan organizovaná zločinecká skupina.

Dušan Svoboda, předseda Ligové fotbalové asociace. Přece jeho organizace se zásadně dotýká podezření vznesené přímo policií, že už dva tituly z posledních let měly korupční pozadí.

Jan Eisenreich, předseda Etické komise FAČR. Protože to bude právě on, kdo povede orgán, který na fotbalové půdě vynese zásadní verdikty.

A tito tři pánové by měli najít způsob, jak veřejnosti sdělit, že věc navzdory neuzavřenému vyšetřování berou vážně a hodlají ji zásadně řešit. Prohlášení (s výjimkou Eisenreicha pro Sport), která až dosud vydali, nestačí. Musí být vidět a slyšet víc.

iSport podcast: Milion pro Berbra od Slavie? Je otázka, proč policie nepostupovala dál
Video se připravuje ...

Šmicer: Slavia má škraloup, ale uplácení nevěřím. Jestli ano, ať trestají jako Juventus
Video se připravuje ...

Vstoupit do diskuse
28
Články odjinud


Články odjinud