Pardubicím chybí „malý čáp“ Kusý. Salfický je dobrák, co noví trenéři? | iSport.cz
4. prosince 2018 • 04:40

Pardubicím chybí „malý čáp“ Kusý. Salfický je dobrák, co noví trenéři?

TOP VIDEA
Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder Sparta - Karviná: Demolice, 0:3! Kolaps Chipcia a Nity, Wágner přidává třetí úder
Fanoušci Kladna v euforii! Extraligu vítali společně s hráči na ledě Fanoušci Kladna v euforii! Extraligu vítali společně s hráči na ledě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dynamo před osmi, deseti lety a dnes, to je úplně jiný klub a vše kolem něj. Jinak vedený, se zcela odlišnou výkonností a podle všeho i ekonomickou kondicí. Pardubice někdy před patnácti lety zaznamenaly obrovský progres spojený s osobou generálního manažera Zbyňka Kusého.Já si ho pamatuju už z mých časů reprezentování v dorosteneckých a juniorských kategorií. Velice schopný člověk, zdravě ambiciózní, který měl v sobě to, co jiní čeští manažeři ne. Chuť a zájem se neustále vzdělávat a zlepšovat. Pardubice bývaly Detroitem, českým Hockeytownem a hodně z toho měl na svědomí právě Zbyněk Kusý.

Dokázal do klubu natahat peníze, uměl získat vynikající hráče, každý rok sestavil zvučný tým plný reprezentantů. A ti pak sahali po nejvyšších metách. Což se fanouškům samozřejmě líbilo. Nejsem detailním znalcem pardubického kraje, ale hokej je tam myslím nejdůležitější zábavou, na kterou vždycky chodívaly mraky lidí. Nyní to už takové zdaleka není.

Právě teď se může zdát, že Dynamo prochází fází přestavby, ale v mých očích je to spíš hledání vlastní identity, kterou úplně ztratily. Je to hledání sebe sama.

Pokračování článku patří k placenému obsahu Staňte se předplatitelem a získejte přístup k exkluzivnímu obsahu

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Vstupenky Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi narazí ve skupině B postupně na Švédsko, Norsko, Rusko, Lotyšsko, Itálii, Rakousko a Švýcarsko.

Hokejová extraliga 2018/2019Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud