Pardubicím chybí „malý čáp“ Kusý. Salfický je dobrák, co noví trenéři? | iSport.cz
4. prosince 2018 • 04:40

Pardubicím chybí „malý čáp“ Kusý. Salfický je dobrák, co noví trenéři?

Autor: Radek Duda
TOP VIDEA
NEJ nájezdy této sezony: Wolski jako Forsberg nebo pěkný nájezd Pecha
SE SIMONOU v karanténě: Šimon Hrubec promluvil o koronaviru. V Číně média neukazují všechno, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dynamo před osmi, deseti lety a dnes, to je úplně jiný klub a vše kolem něj. Jinak vedený, se zcela odlišnou výkonností a podle všeho i ekonomickou kondicí. Pardubice někdy před patnácti lety zaznamenaly obrovský progres spojený s osobou generálního manažera Zbyňka Kusého.Já si ho pamatuju už z mých časů reprezentování v dorosteneckých a juniorských kategorií. Velice schopný člověk, zdravě ambiciózní, který měl v sobě to, co jiní čeští manažeři ne. Chuť a zájem se neustále vzdělávat a zlepšovat. Pardubice bývaly Detroitem, českým Hockeytownem a hodně z toho měl na svědomí právě Zbyněk Kusý.

Dokázal do klubu natahat peníze, uměl získat vynikající hráče, každý rok sestavil zvučný tým plný reprezentantů. A ti pak sahali po nejvyšších metách. Což se fanouškům samozřejmě líbilo. Nejsem detailním znalcem pardubického kraje, ale hokej je tam myslím nejdůležitější zábavou, na kterou vždycky chodívaly mraky lidí. Nyní to už takové zdaleka není.

Právě teď se může zdát, že Dynamo prochází fází přestavby, ale v mých očích je to spíš hledání vlastní identity, kterou úplně ztratily. Je to hledání sebe sama.

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 49 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium

Sport 2020

Koronavirus ovlivňuje sport. Sledujte ONLINE
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, na další vývoj se čeká u fotbalové Fortuna ligy. Minimálně do konce dubna se nerozjede ani Premier League na Britských ostrovech.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče * Herní myši na Heuréka.cz

Články odjinud


Články odjinud