Vítkovice se řítí do pekla, mezi hráči chybí lídr. Ať si Petr sáhne do svědomí | iSport.cz
3. prosince 2019 • 12:38

Vítkovice se řítí do pekla, mezi hráči chybí lídr. Ať si Petr sáhne do svědomí

Autor: Radek Duda
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Berkovy přehmaty v Edenu, obstál Rejžek v Plzni
RUDEJ FANDA o derby: Heča se parádně vyspal. Mám vzkaz pro Tetteha
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ostrava je velké město, vítkovický hokej má bohatou tradici, ale smutnou současnost. Přišla nová sezona a s ní i další vrávorání. Je to dokola, pro mě značné zklamání. Nemůžu si pomoci, ten klub se řítí do pekla. Vychází mi z toho nevhodné složení mančaftu, nelíbí se mi. Když to lehce přeženu, je to soubor šedivých myšek, které nezaznamenávají potřebný progres. Nemá to šmrnc. Proč?Pokud se podívám na vítkovickou hru a kádr pod drobnohledem, vidím, že tým nemá potřebnou kvalitu v obraně. V týmu potřebujete mít tři stěžejní beky, od nichž by se mladí kluci mohli učit. Dnešní doba si žádá obránce, co zvládnou třicet minut za zápas a obslouží práci na obou stranách hřiště. A navrch dokážou vychovávat hráče kolem sebe. Každá organizace minimálně jednoho, lépe pak dva takové stožáry, nutně potřebuje. A kolem nich to olepit mladými, které si obehrajete.

Za vítkovickou ikonu se považuje Honza Výtisk. Fajn kluk, co má hokej založený na požírání puků, lapání střel. Všechna čest, ale dnešní hokej si žádá jiné typy:

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud