Skuhravého napadení sudího? Trest musí být přísnější, dal bych 10 zápasů | iSport.cz
6. prosince 2019 • 11:41

Skuhravého napadení sudího? Trest musí být přísnější, dal bych 10 zápasů

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
INSIDER: Baroš by mohl být "ambasadorem", připomíná mi ho Hložek
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Kdo urve čtvrté místo? Zaútočí Kozák v Edenu na korunu střelců?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nepochopil jsem reakci Václava Skuhravého, který v zápase s Mladou Boleslaví po vhazování sestřelil asistenta rozhodčího. Dostal za to stopku na tři zápasy, což je v mých očích málo. Rozhodčímu se mohl klidně vyhnout, nevyhnul. A ještě šel rukama dopředu přímo do něj.Hned mi to připomnělo situaci ještě z devadesátých let, kterou jsem zažil ve Zlíně. Náš hráč, Zdeněk Okál, se jenom dotknul druhým koncem hokejky rozhodčího ze střídačky, protože ho chtěl přibrzdit a upozornit na to, že jsem si s ním chtěl něco vyříkat. A dostal za to patnáct zápasů. Což prý byl tehdy nejnižší trest, který podle směrnice mohl dostat.

Přitom se do toho Zdeněk dostal vlastně nevinně. Slyšel mě, že na rozhodčího něco křičím, že si s ním chci promluvit, a hokejkou ho přibrzdil. Bylo mi ho pak líto, protože to tehdy odskákal vyloženě za mě.

Skuhravý  teď na rozhodčího vysloveně vystartoval. Závažný prohřešek, rozhodčí je nedotknutelný. Ať píská, jak píská. Navíc tenhle nic nezavinil, jen házel buly a trošku se mu připletl do cesty, když hráč šel napadat. Je ale součástí hry a Skuhravý ho „sundal“ úmyslně. Za sebe bych v takovém

Přečtěte si pokračování článku s předplatným Premium
Získejte neomezený přístup již od 1 Kč měsíčně

Chci předplatné Premium
Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy pokračuje od 23. května. Na začátku června se rozjela na Britských ostrovech i Premier League.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud