Z vtípku hvězdy NBA noční můra! Osahal mikrofony, teď má koronavirus | iSport.cz
12. března 2020 • 10:30

Z vtípku hvězdy NBA noční můra! Osahal mikrofony, teď má koronavirus

Autor: apr
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liga mění pravidla: Stačí odehrát polovina duelů, častější testy, sporné stopky za ŽK
Britský novinář: Fotbal je dnes v Liverpoolu vysvobozením. Co přestupová politika?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Koronavirus zasáhl už i zámořskou NBA. Basketbalová liga byla přerušena poté, co měl hráč Utahu, dle The Athletic Rudy Gobert, pozitivní test. Právě on ještě dva dny zpátky po utkání s Torontem celou situaci zlehčoval, při odchodu z tiskové konference ohmatal všechny mikrofony přítomných novinářů. To se v současné situaci jeví jako hodně špatný vtip.V NBA se několik dní spekulovalo o tom, zda hrát kvůli koronaviru zápasy bez diváků, či přerušit sezonu. „Pokud nebudou v areně fanoušci, nehraju,“ reagovala například jedna z největších hvězd LeBron James z Los Angeles Lakers. Na středeční schůzce se majitelé klubů dohodli, že se bude hrát za zavřenými dveřmi. První měli toto nařízení pocítit ve čtvrtek hráči v zápase mezi Golden State Warriors a Brooklynem Nets.

Koronavirus a sport ONLINE: vše o odložených zápasech, zrušených sezonách a nakažených sportovcích ZDE>>>

Basketbalista Utahu Rudy Gobert ohmatal mikrofony novinářů. Nyní měl mít pozitivní test na koronavirus
Basketbalista Utahu Rudy Gobert ohmatal mikrofony novinářů. Nyní měl mít pozitivní test na koronavirus

Vše je ale nakonec jinak. Jeden z hráčů Utahu měl pozitivní test na COVID-19, na což NBA okamžitě zareagovala a rázně zasáhla. Duely, které začaly do 1:00 (SEČ) se v noci ze středy na čtvrtek ještě dohrály, ale utkání mezi Oklahomou a právě Utahem bylo, ačkoliv se hráči již rozcvičovali, hned odloženo. Stejně tak střetnutí Sacramenta s New Orleans. Vzápětí byla celá soutěž dočasně přerušena.

Dle neoficiálních informací má být nakaženým basketbalistou Rudy Gobert. Podle zdrojů The Athletic měl být dvojnásobný nejlepší defenzivní hráč NBA v kontaktu s lidmi, kteří přicestovali nedávno z Francie, ale není jasné, zda se virem nakazil právě od nich.

Jako noční můra se nyní jeví Gobertův vtípek, který předvedl po utkání s Torontem na tiskové konferenci před dvěma dny. Když byl na odchodu z press centra, ohmatal mikrofony a diktafony přítomných žurnalistů. Reagoval tím právě na dění kolem koronaviru a celou situaci chtěl svým chováním odlehčit.

Vstoupit do diskuse
0

Sport 2020

Hokej
Generali Česká Cup Play off NHL

Motorismus
Velká cena Brna 2020 Valašská Rally 2020

Zrušené a odložené akce
MS v hokeji 2020 zrušeno Olympiáda 2020 odložena EURO o rok odloženo

Koronavirová pandemie zasáhla všechny probíhající i plánované sportovní soutěže a akce. Kompletně zrušen byl ročník Tipsport extraligy, fotbalová Fortuna ligy se nakonec ani kompletně nedohrála.

Tenisové vybavení * Tenisové rakety * Tenisové míče na Heureka.cz

Články odjinud


Články odjinud